Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ha időnként frontint szedek,...

Ha időnként frontint szedek, attól lehetnek vizeletvisszatartàsi gondjaim?

Figyelt kérdés
Régebben is volt ezzel gondom, elèg sokat járok pisilni, urológus megvizsgált, de nem talált semmit. Mostanában azt vettem èszre, hogy emellett a vizelèsi inger mellett, ami èjszaka is van, ès van, hogy csak pár csepp jön, akadozó is a vizeletem, ami mèg talàn régebben is volt, de ami új, hogy nehezen is indul a vizelès. Van, hogy 1-2, esetleg 3 hétig nem is veszek be frontint, amikor igen, akkor is csak a 0.25-ös felèt, esetleg egy egészet, csak alváshoz, ha sehogy sem megy az elalvàs. Ez van, hogy tart esetleg 1 hétig, minden nap, vagy pár nap szünettel, hèbe-hóba. Bocsi, tudom,hogy hülyèn fogalmaztam meg, csak rendszeresen sem szedem, de vhol meg mègis..Köszönöm előre is!
2022. máj. 24. 18:36
 1/2 anonim ***** válasza:

Azt szoktam mondani, hogy ha egy új gyógyszer rendszeres szedése ELŐTT már meg volt a probléma, akkor nem az okozza. Viszont.

A frontin egy központi idegrendszerre ható gyógyszer (inkább drognak nevezném), szorongásoldó, altató, ÉS izomlazító. ( Az utolsó bekezdésre hagyok egy kis időt, gondold át kérlek.) Értjük? Vizeletvisszatartási gondra izomlazítót. Ami még altat is.

2022. máj. 24. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Èrtem, köszi.. Akkor létezik, hogy ez zavarja úgy meg az idegrendszert, hogy mondjuk nehezen indul a vizeletem?
2022. máj. 26. 11:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!