Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mik a legerősebb természetes...

Mik a legerősebb természetes gyulladáscsökkentők?

Figyelt kérdés

Olyasmikre gondolok, mint a kurkumin vagy a feketekömény olaj nem pedig kamilla és kakukkfű teákra..

Előre is köszi :)



2022. máj. 26. 15:26
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Propolisz, kurkuma, gyömbér, stb.
2022. máj. 26. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Chilipaprika, áfonya, zöld tea.
2022. máj. 26. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
71%
Oxigénmegvonás, nagy nyomású víz, oltóhab.
2022. máj. 26. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 CsakAKommenteketJöttemOlvasni ***** válasza:

Áfonya, zöld tea,paradicsom, kakaópor, de igazából, ha magas rosttartalmú, vitaminokban gazdag étrended van, akkor hosszú távon egészséges leszel.

Az emésztőrendszer az immunrendszer központja. A bélfórád működése javul, ha eszel zöldséget-gyümölcsöt,korpás kenyeret, zabot, húvelyeseket (ez utóbbi először nem biztos, hogy jó. Sokaknak alapból nem szereti a gyomra...) ha kell, akkor főzd meg jól a zöldségeodet

Igyál elég folyadékot mellé, és próbálj kevés műkaját enni.

Kerüld a megterhelő ételeket - szénsavas üdítők,olajban sült ételek, húsok, felvágottak, -ezek csak lefárasztják a szervezetet.


Törekedj az egyensúlyra:

Ha eszel sósat, egyél mellé savanyút. Ha eszel gyümölcsöt, vegyél mellé fekete csokit, igyál aznap teát vagy kávét. Vagy egyél grapefruit-ot, mert az is kesernyés.

Csípős kaja, fűszerezés mértékkel érdemes- inkább télen.


Kicsit hülyeségnek tűnik, de, ha bent rendben vagy, kívül is könnyebb lesz;:)

2022. máj. 27. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

A prosztatagyullasásom miatt kérdeztem, ami már majdnem 2 éve fennál. Valószínűleg az IBS miatt van, mert semmilyen baktériumok nem működnek, a gyulladáscsökkentők - amiket az orvos felírt - pedig már egyáltalán nem hatnak, annyira telítődött velük a szervezetem...

Edsig kurkumin kivonatot szedtem kb 6 hónapug, de azzal is annyira telítődtem már, hogy nem sokat ér... Ezért gondoltam a feketekömény olajra, amit már el is kezdtem szedni.

De hosszútávon nem tudom, mi lesz ebből.

Még csak 20 éves vagyok és ha ez tényleg sohasem múlik el, akkor tuti el fog rákosodni.

Nem is vagyok benne biztos, hogy prosztatagyullás, mert nem nehéz a vizelés, nincs csepegés és ha ejakuláció sincs, akkor sokáig nem is szokott tünet lenni. Újra el akarok menni az ondó és vizelettesztre ( a vizeletben egyébkén kis mennyiségű vért találtak) csak egyszerűen nem kapok időpontot csak hónapokkal később, vagy amikor pont nem érek rá... Szóval kicsit félelmetes, ha gyulladt prosztatával kell leélni az életemet

2022. máj. 27. 19:50
 6/6 CsakAKommenteketJöttemOlvasni ***** válasza:
Akkor tényleg orvossal érdemes beszélni...az jó, hogy vizsgálatra mész, sok szerencsét
2022. máj. 28. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!