Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Magas pulzusra létezik bármi...

Magas pulzusra létezik bármi házi praktika?

Figyelt kérdés
Sajnos aki miatt kérdezem, nem hajlandó gyógyszert szedni...
2022. jún. 3. 20:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Mennyire magas?
2022. jún. 3. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
13%

nem teljesen értem a kérdést, aki miatt kérdezed és nem hajlandó gyógyszert írni feltételezem a házi orvosod (mert hát az ő dolga lenne), na most ilyenkor a megoldás nem az hogy házi praktika hanem megbeszélni vele hogy miért nem gondolja indokoltnak.

Lehet tényleg nincs rá szükséged, és csak ártanál vele magadnak, de nyugodtan elmehetsz másik orvoshoz is, ha két egymást független doki ugyan azt mondja akkor pedig hinned kellene nekik. Ha a másik aztmondja hogy indokolt akkor pedig elhoznia kártyád a jelenlegi dokitól.

2022. jún. 3. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Elolvastad a kérdést kettes?
2022. jún. 3. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Jajj bocsánat, félre olvastam, teljesen jogos.

Elnézést.

2022. jún. 3. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Átlag 100, de rosszullét esetén 160 volt a legmagasabb amit mértünk.
2022. jún. 3. 21:31
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Az átlag 100 nem olyan rossz, nyilván nem a legegészségesebb, viszont 120-ig közel normálisnak tekintjük, 100-ig mindenképp.

Persze szoktuk ajánlani a kivizsgálást.

100 körüli pulzust edzetlenseg, túlsúly is okozhat.

Semmit nem tudunk a betegről, mondjuk a kora, neme, társbetegségei igazán fontosak lehetnének.

Illetve, hogy milyen vizsgálaton volt, és ott mit állapítottak meg.


A 160-as pulzussal pedig minimum ügyeletre kellett volna menni, mindenképp kivizsgálás szükséges!

Szív uh, EKG, 24 órás monitorozás, terheleses EKG, pajzsmirigy, hormonok stb.


Ezek nem olyan dolgok, amikre annyira lehet, vagy ajánlatos házi gyógymódot ajánlani!

2022. jún. 3. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Rosszullétnél 140 alatt sosincs, nem hajlandó eddig orvoshoz menni, erőszakkal nem tudom kórházba vinni. 30as férfi, minimális pocakkal, nem túlsúlyos, fizikai munkát végez, nem puhány.
2022. jún. 3. 21:56
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

A 160-as pulzust semmi házi praktika nem fogja levinni. Csak a gyógyszer. De a gyógyszer sem elég, az okot kellene keresni és kezelni.


Ha nem akarja, hagyni kell. Mindenkinek joga van ott és akkor belehalni a betegségébe ahol és amikor akar.

2022. jún. 3. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Sajnos páromról van szó, így nem szívesen hagynám rá...
2022. jún. 3. 22:46
 10/12 xp ali ***** válasza:
Ha egy teljes vérképben nincs semmi baj, és az ekg is rendben, akkor sztem kezdjen sportolni és rendben lesz gyógyszer nélkül is. Az edzetlenség és a stressz tud okozni ilyet. Persze más is, amire gyógyszer fog kelleni, vagy hamar kereshetsz másik párt. És épp ez az. Ha meghal, neki nem lesz rossz, csak mindenki másnak, aki szereti. Szerintem hallgass a 6osra, jó eséllyel eü dolgozó.
2022. jún. 11. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!