Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » (Omega3) halolajos tablettának...

(Omega3) halolajos tablettának ilyen extrém nagynak kell lennie?

Figyelt kérdés

Rendeltem omega-3 halolajos tablettát (mert sok jót olvastam róla) és meglepetésemre a pirulák brutálisan nagyok. Egyszerűen nem értem, hogy lehetnek ilyen nagyok, hogyan lehet ezt x idő óta tömeggyártani anélkül, hogy valaki szólt volna emiatt.


Nem vagyok finnyás de bő folyadékkal való lenyelés után is fáj kicsit nyelnem, meg végig érzem, hogy lemegy a torkomon. Ez ilyen zselatinos valami de szabályosan rossz rágondolnom, hogy újra be kell vennem. Attól félek, hogy valahogy keresztbe áll a torkomban.

Baromi drága volt de és sajnálnám kidobni de félek és rossz érzésem van.


Amúgy most lemértem és majdnem 3 centis tabletták!



2022. jún. 8. 16:28
 1/1 Z003 ***** válasza:

Az olajat nem lehet összenyomni, annak a dózisnak van egy adott térfogata amit nem lehet csökkentetni. Csak úgy ha a dózist is csökkented.


Ha kellemetlen számodra lenyelni akkor ne tedd, legközelebb vegyél olyan készítményt aminek kisebb a dózisa, vagy ismered a pirula méretét.


Mellesleg szerintem kapszulában megvenni hatalmas pénzkidobás (a legtöbb termék esetében). Mert ez lényegében hagyományos csukamájolaj kapszulákban. Amit eladnak tízszeres áron. Ha a hagyományos folyadék formában veszed 100ml kb 2000-3000 Ft, ami kb 92 000mg értékű kapszulának felel meg. És így a tablettával sem kell bajlódni. Bármi ami ezen az ár értéken sokkal feljebb van az csak simán parasztvakítás.

2022. jún. 8. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!