Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Milyen kezelés lenne jó a...

Milyen kezelés lenne jó a számomra?

Figyelt kérdés
22 éves vagyok és minden csontom ropog. Sokszor fáj a hátam, ha sokat ülök ugyanúgy suliban, olyankor végigropogtatom a fél gerincem és elmúlik, a vállam is ropog, a nyakam is, könyököm, sokminden..Szerintem a gerincem mentén az izmok is becsomósodtak, mert sokszor nagyon fáj. Tudom, hogy ez nem jó, ha ropogtatom a csontjaim, de fáj és utána sokkal jobb lesz. Mit lehet ezzel csinálni? Lehet valahogy kezelni?
2010. szept. 19. 13:56
 1/3 anonim ***** válasza:

Mozogni, tornazni kell. Kosarlabda pl., En pl. beszereztem itthonra torna kazettakat, ugrokotelet stb.

es igy mindenki tud tornazni a hazon belul is.


De lehet uszni, ami nagyon jo, vagy vizben vegzett erobik gyakorlatok.

2010. szept. 19. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az izom problemakra nagyon jok a meleg furdok, amiket gyogynovenyel is tudsz vegezni, s igy megfognak szunni, s meg a masszazs, ami nagyon jot tesz ilyenkor.


Mezei-zsurlofu nagyon jo az izuletekre, ezeket lehet belsoleg is fogyasztani, de a furdot is lehet belole kesziteni.

2010. szept. 19. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Nem nagyon van időm tornázni,kosarazásra lehetőségem sincs:( Szakdogát írok,napi 3 órát buszozok, napközben gyakorlaton vagyok, itthon segítek a háztartásban. Az úszás jól hangzik, de nagyon drága a bérlet és nagyon hosszú a hajam is, nem tudom megoldani, hogy rendszeresen járjak.

A masszőr jó ötlet, meg a fürdő is. Talán segítene..köszönöm a válaszokat

2010. szept. 19. 14:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!