Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Állandó vérnyomás ingadozás,...

Állandó vérnyomás ingadozás, gyógyszer nélküli kezelés?

Figyelt kérdés
Szülés után nagyon magas lett a vérnyomásom. Kaptam vérnyomáscsökkentőt, másfél évig szedtem, de annyira lement ettől, hogy elhagytam már, mert az alacsony értékek miatt lettem rosszul. Aztán most jött a kánikula, majd a rettenetesen hideg, szerintem az időjárás teljesen felborította az egészet. Reggel nagyon alacsony, 100/60 körül, estére meg már 140/90 körül van, mint most is. Mit tegyek? Ha visszamegyek az orvoshoz, akkor biztos megint felír valami bogyót, ami vagy jó lesz, vagy nem. Valami természetes módszerrel nem tudnám kordában tartani az értékeket?
2011. aug. 12. 22:44
 1/1 anonim ***** válasza:
hagyd el a kávét, ha egy mód van rá, a tea hatása is hasonló, de az nincs akkora befolyással a vérnyomásra, sétálj sokat... és ha 2 héten belül nem javul a helyzet fordulj orvoshoz, ilyennel nem szabad játszani!
2011. aug. 14. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!