Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ez ugye nem pánikbetegség?

Ez ugye nem pánikbetegség?

Figyelt kérdés

Sokszor érzem levertnek magam és fáradtnak. Szerencsére nem most volt hogy az a fura érzés rámtört de néha van hozzá hasonló érzés.

Azt érzem a mellkasom nyomodna az a rossz érzés akar rátelepedni. Ahogy küzdök egyre jobban érzem minden rossz érzés minden kétely minden lelki mélység előjön.

Azt érzem megakarok halni nem bírom tovább.

Aztán amikor teljesen hatalmába kerítettet elkezdek sírni.

Aztán kicsit jobb

Amúgy szorongok sokat megakarok felelni de félek új munkát is nézni mivan ha nem fog menni és elbukok.

A sötétbe is rettegek felmegy a pulzusom.

Olyan kusza. Kiskoromban halál félelmem volt aztán meg a pokoltól is féltem.

Néha olyan nehéz.


2022. jún. 17. 17:07
 1/7 xp ali ***** válasza:
Sztem de. Elvileg pszichológusok tudnak segíteni.
2022. júl. 2. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Fura egy dolog ez
2022. júl. 4. 11:45
 3/7 anonim válasza:
Ez sajnos pánikbetegség, de örülj neki, hogy "csak" ennyi és nem kell kórházba menned. Ami pedig a munkát illeti, amit nem szeretsz, azt ne csináld, lehet, hogy ez a kiváltó oka annak, hogy előjött a pánikbetegséged, a pszichológus nagyon gyorsan tud segíteni. Jobbulást!
2022. aug. 6. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Nehéz mert van olyan hogy csak rosszul érzem magam, semmihez semmi kedvem érdektelenek érzem magam minden iránt.

Ha rám jön akkor még az kegyetlen néha elis felejtem mennyire.

Csak régen mikor otthon éltem azt mondták nem hisztizek.

Alap vidám személyiség vagyok de a felszín alatt vannak dolgok amiket sokan nem értenek meg. Néha még én se.

2022. aug. 9. 19:45
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat 🙏❤️
2022. aug. 9. 19:45
 6/7 anonim válasza:

Ne lepődj meg rajta szerintem, hogy nincs kedved semmihez. Gondolj bele, hogy mi történik most ebben a világban, akarva-akaratlanul rád tud ragadni minden hülyeség, ami most történik, illetve a média rémhírei is. Viszont gondolj arra, hogy ez csak átmeneti, minden bizonnyal meg fogod találni azt, ami tényleg érdekel, és aztán beindul magától az egész megint.

Legyen szép napotok!

2022. aug. 13. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hát igen nehéz helyeztek jönnek de társunk ki. Szép napot mindenkinek 😊❤️
2022. aug. 16. 15:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!