Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Egyetem alatt hogy tartottátok...

Egyetem alatt hogy tartottátok magatokat?

Figyelt kérdés
Most készülök egyetemre menni, Budapestre. Nem sportolok, nem vagyok fizikailag aktív, viszont dohányzom és szeretek enni. Nem vagyok a legvékonyabb alkat, de nem mondanám magam kövérnek. Sokaktól hallottam és láttam, hogy egyetem alatt befejezve a gimnáziumot elengedték magukat és gyorsan felszaladtak 100-120kg fölé. Ha valaki így volt leírná a tapasztalatokat, illetve az egyetem mellett hogyan tartottátok magatok formában?
2022. jún. 18. 14:10
 1/3 anonim ***** válasza:
ez nem az egyetemtől függ. ha egyébként rendben van minden (azt csinálod, amit szeretnél, vagy kényszer az egész? másnak akarsz megfelelni?), akkor menni fog. minden új lesz, lakóhely, körülmények, ki mos rád, stb.... szerelem, munka, csalódás, nehézség, szülőktől leválás, minden változik. ha nem figyelsz magadra, igen, könnyen rossz lehet. Figyelj magadra!!! érezd meg, mi kell, sport, konditerem, séta, kocogás, kinek mi....
2022. jún. 18. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Mivel egyetemen kötelező volt a heti 4x1,5 óra tesi, különben nem kaptunk aláírást, könnyedén :D
2022. jún. 19. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Világéletemben kicsit kövér voltam, nem durván, de egy 10 kiló mindig volt rajtam. Az első három évben nagyon rossz életmódom volt, kevés alvás, nulla mozgás, viszont rengeteg éjszakai zabálás. Heti rendszerességgel előfordult, hogy a szobatársaimmal eltüntettünk egy este egy családi méretű chipset. Mármint fejenként. Így lett harmadév végére a 10ből 20-25 kiló felesleg. Karantén alatt kezdtem el otthon edzegetni, nagyon megszerettem, sokat fogytam, ma már ideális az alakom. Még egyetemista vagyok, heti többször járok edzeni. Én azt mondom neked, hogy ebben a tekintetben mindenkinek arra van ideje, amire akarja. Tény, könnyebb elhízni, rengeteg a kísértés és szinte az az elfogadott, ha "önpusztítasz".
2022. jún. 20. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!