Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Plazmaadás előtt mennyire...

Plazmaadás előtt mennyire tartottátok be a javasolt és nem javasolt ételek fogyasztását?

Figyelt kérdés
2020. nov. 26. 23:36
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem szoktam annyi folyadékot meginni, amennyit előírnak, kajának meg csak harapok egy szelet pizzát, vagy ilyesmit és ennyi. Az ügyeletes orvos szarik az előkészületeidre, amíg nem vagy rosszul. Én nem szoktam rosszul lenni, kivéve, ha egy tapasztalatlan alkalmazott rosszul szúrja belém a tűt. Meg én sokakkal ellentétben nem szoktam nyomkodni a telefonom (ami elvonná a figyelmem) se a donáció közben, hanem megeszek 4-5 előre kicsomagolt szőlőpasztillát közben, meg mielőtt leülnék a székbe, megiszok húzóra fél liter vizet. Ennyi, nem kell ennél jobban túl bonyolítani, kivéve, ha nem bírja a szervezeted.
2020. nov. 26. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
80%

Be kell tartani mert rosszul leszel!

Nekem így volt mikor nem ittam olyankor igen rosszul lettem :(

2020. nov. 27. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
A folyadék mennyisége alapból meg szokott lenni, az ételekkel vagyok gondban! Iszonyatosan válogatós vagyok, alig van olyan, amit megeszek, ezeknek pedig a 99,99%-a a nem javasolt listán van... Tegnap csináltam egy próbanapot, hogy hogy bírnám, hát kis csalással is egész nap rosszul voltam az éhségtől, ráadásul ha éhesen iszok vizet még hányingerem is szokott lenni tőle (a víz nekem nem csillapítja a szomjamat, így az megy literszámra, csak ne lenne ez a "mellékhatása")
2020. nov. 27. 09:03
 4/4 anonim ***** válasza:

Betartom, mert nem vagyok az a fajta patkány donor, aki az asszisztensek és a betegek (akik kapják a plazmamat) helyzetét megnehezíti, mert neki csak a pénz kell.

Ha én lennék az orvosigazgato a plazmacentumokban, én az összes ilyen donort kitiltanam egy életre...

2021. márc. 25. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!