Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Akinek volt mar eltorve a...

Akinek volt mar eltorve a karja vagy az ujja vagy barmilye, nektek milyen érzés volt, hogy tartottatok esetleg fajt? Vagy zsibbadt?

Figyelt kérdés

2022. febr. 16. 19:53
 1/6 anonim ***** válasza:
Ujjam volt. Igen fájt egy pár napig. Kaptam rá sint azzal kicsit jobb volt. Ha sikerült jó helyzetbe tegyem nem zsibbadt és nem dagadt. 2-3 nap után már egészen jó volt.
2022. febr. 17. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nekem is 2 ujjam. Nekem egy hete történt de még mindig nehezen találok módot, hogy ne zsibbadjon. Neked javasoltak hogy felfelé tartsd vagy ilyesmi?
2022. febr. 17. 06:00
 3/6 anonim ***** válasza:
Arra magamtól is rájöttem. Letettem a könyökömet az aszttalra és felfelé tartottam a kezem, valahogy adta magát. Meg ugyanez volt amikor eg ymásik esetnél műtötték az ujjam, akkor is egyszerűen így volt kényelmes. Én kérdeztem, hogy árt-e azt mondták nem.
2022. febr. 17. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nekem ugy nagyon kényelmetlen de próbálom minél többször ugy tartani. Alvást te hogy oldottad meg?
2022. febr. 17. 10:21
 5/6 A kérdező kommentje:
Engem nagyon kiborít ez a zsibbadás. Tegnap is kérdeztem az orvost hogy baj-e, azt mondta nem. Csak én aggódom ennyire túl? Már attól félek hogy nincs benne keringés.Mondjuk én mindenben ilyen vagyok, de most végképp.
2022. febr. 17. 10:58
 6/6 anonim ***** válasza:
Hát az első éjszak nehéz volt. Utána tettem magam mellé egy párnát és nem volt gond. A műtét után nehezebb volt, ott jó pár napig alig tudtam aludni, mert ha véletlenül ráfeküdtem nagyon fájt.
2022. febr. 17. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!