Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Yoghurt vagy kefir a jobb?

Yoghurt vagy kefir a jobb?

Figyelt kérdés
Belflora rendbetetelere melyik a hatasosabb? Ki mit hasznalt ra?
2022. jún. 24. 08:14
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
52%
Élelmiszerbiztonsági- és minőségi mérnök vagyok, alapvégzettségem pedig mikrobiológus. Ezt csak azért írom le, mert kérted, de nyilván úgy sem hiszed el. Tankönyveket meg ne is haragudj, nem fogok elkezdeni linkelgetni, magad is meg tudod tenni, hogy megkeresed
2022. jún. 24. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Kedves 11-es! Orulok, hogy irsz, nem kertem a foglalkozasodat, en a kerdezo vagyok. Halasan koszonok minden velemenyt es segitseget.
2022. jún. 24. 21:58
 13/18 anonim ***** válasza:
Nem is neked írtam, szívesen
2022. jún. 24. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
#11: Szóval arrogáns vagy, konfliktuskereső és hazudsz. Mikrobiológus alapszak nincs, csak szakirányú továbbképzés. Linket nem kértem, szerző, cím, esetleg kiadás és a vonatkozó idézete(ek)t szerettem volna látni.
2022. jún. 25. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Ki mondta, hogy alapszak? Alapvégzettség. Tudod te mit jelent? Gondolom nem (ha így írtam, hogy mikrobiológus, akkor sejthetnéd, hogy msc-t végeztem),


A konfliktust most is te keresed, az arrogáns szerintem azt sem tudod mit jelent, ez a bele magyarázás most nagyon nem jött össze :)


sületlenséged alá te sem hivatkoztad meg a kamu forrást.


Tessék, hivatkozásnak: google scholar, keresd meg amit akarsz, ne mástól várd ugyanezt. Netes cikkekek ne haragudj, nem fogok neked idézni, nem alacsonyodom le odáig. Ez az oldal nem is erről szól

2022. jún. 25. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Kedves valaszolok! Egy ilyen szimpla kerdesbol, hogy jutottunk el ilyen irasokhoz? Itt senkinek nem kell a diplomajat bemutatni. Mindenkinek koszonom a hozzaszolast. Ne bantsatok egymast, ez semmit nem visz elore, senkinek nem jo. Nekem se. Kiirtam egy kerdest, mert kivancsi voltam sajat tapasztalatokra, s darazsfeszekbe nyultam?
2022. jún. 25. 10:54
 17/18 anonim ***** válasza:

Egyél bátran kefirt is.

Én MSc-n sem látok mikrobiológus képzést, csak biológus-t, de mindegy is. Engem ez a kefir vs joghurt kérdés olyan mélyen nem érdekel, hogy a Google Scholart feltúrjam érte. Nem is szakmám, azon kívül nincs sok kedvem vitatkozni egy felsőbbrendűvel, aki nem alacsonyodik le odáig, hogy közérthetően megfogalmazza, mi a hiba az általam írt gondolatmenetben.

2022. jún. 25. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Saját tapaszzalatom nincsen, de öreganyám a saját készítésű kefírjével sikereseen kúrálta magát, több ismetősöm a vizeskefírről áradozott, nekem meg a kombucsa és a kovászos uborka, kimcshi jött be. Szóval attól még tehet jót valami, hogy élesztőgombák is akadnak benne.
2022. jún. 27. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!