Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Hogy néz ki egy hétköznapi...

Hogy néz ki egy hétköznapi reggeled általában? Mikor kelsz? Szoktál tornázni, zuhanyozni, tisztálkodni, reggelizni (és mit)? Mikor kezdesz dolgozni?

Figyelt kérdés

2022. jún. 25. 20:34
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
35%
Minek zuhanyoznék reggel?
2022. jún. 25. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
95%
Tornázni? Örülök, ha nem bucskázom keresztül a reggelijére váró macskán :)
2022. jún. 25. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
81%

4:45 ébresztő.

Pisi, reggeli a cicáknak, kávézás, nagy pohár víz, arcmosás, fogmosás, öltözés, kaja elpakolás, 5:15-kor indulás melóba.

2022. jún. 25. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
83%

7-re járok dolgozni. Munkahelyem 10 perc biciklivel. Ha nincsenek otthon a lányaim: fél 7-kor kelek. Ruhákba beugrok, pisilek, fogat mosok, micellás vízzel áttörlöm az arcom, dezodorral befújom magam, fésülködök, cipőt veszek és indulok. Több sminktetoválásom van, igy nem kell sminkelni. Max 10 perc alatt kész vagyok. Munkában néha reggelizek csak. Ha otthon vannak a csajszik, akkor 6-kor kelünk, mert nekik még sokmindenben kell segíteni. De magamra akkor sem kell több idő.

37/N.

2022. jún. 25. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
87%

Csörög az óra, 10 perc lusti, pisi, fogmosás, arctisztítás, egy perc alatt valami ruha.

Nem kell negyed óra és elindulok.

2022. jún. 25. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
85%
6:40-kor szól a telefon. 7-ig hallatom a híreket az ágyból, félig kómában. 7-kor kimászok az ágyból, wc, fogmosás, öltözködés. Iszom egy pohár vizet, aztán indulok munkába. Kocsival 20 perc. 3/4 8-ra ott vagyok, 8-kor kezdek.
2022. jún. 25. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
36%
Itt mindenki a tikokkal kel?
2022. jún. 25. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:

7

Részemről a 7-7:10 nem olyan vészes... Hétvégén, meg ha tehetem, persze belehúzok...

2022. jún. 25. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
0%

7

Az emberek nagy része reggel dolgozni megy és a munkaidő nem 11-kor kezdődik. Kivéve persze a délutános műszak, az 14 órakor.

2022. jún. 25. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%

Én mindent reggel csinálok. Reggel zuhanyzok, általában nagydolgozok is szinte mindig reggel. Reggel mosok fogat elég alaposan, mert este nem szoktam, valahogy mindig elmarad.

Budi, negyed óra kb. Zuhanyzás szintén ennyi, de lehet, hogy 20 perc is van (nem azért ilyen hosszadalmas, mert ennyi ideig folyatom a vizet, hanem mert kéziszappant használok, így kicsit tovább tart a szappanozás, plusz a végét hideg vízzel is szoktam locsolni a lábam), ha hajat mosok, kb. 4-5 perccel több. Majd fogmosás. A fogmosás vagy 12 perc, ebből csak a fogselymezés vagy 4 perc, plusz elég alaposan, hosszasan öblítek, meg a nyelvem is hosszan sikálom. Majd szendvicset készítek, többet is, mert a munkába menet a buszon is kajálok, meg bent is ebédszünetben. Majd szárítkozás, öltözködés, ez kb. 20 perc, ez is azért ilyen sok, mert szeretek várni kicsit, míg valamennyire megszárad rajtam a dezodor (golyós), meg beszívódik a lábgombakrém. Hajmosás esetében ez is kicsit több idő. Nem szárítom hajszárítóval, csak törölközővel. Aztán indulok is. Van, hogy nem készítek kaját reggel, mert nincs mit, ilyenkor korábban indulok, beugrom a boltba venni valamit.

2022. jún. 25. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!