Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Hogy néz ki egy hétköznapi...

Hogy néz ki egy hétköznapi reggeled általában? Mikor kelsz? Szoktál tornázni, zuhanyozni, tisztálkodni, reggelizni (és mit)? Mikor kezdesz dolgozni?

Figyelt kérdés

2022. jún. 25. 20:34
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
75%
A reggeli fogmosásnak sok értelme nincs, tömöd aztán befele a szendókat. Este meg a dzsuvát érleled csukott szájjal órakon àt
2022. jún. 26. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
22%

Attól függ, melyik reggelem. Home office, ha igen, megyek-e futni, iroda, van-e orvosi vizsgálat...

6:40-6:50 között szól az első ébresztő, ez a szervezetemnek nagyon korai ugyan, de nem a világ vége. Némi cikkolvasás, netezés, gondolatokba merülés, új nap felfogása után 7-7:10 körül kimászom az ágyból.

Ha futni megyek, futóruha fel, pár falat édes valami le, utántöltöm az okosórát, összefogom a hajamat és megyek. De én nem bírok sietni (nem is akarnék), így ez is annyi idő, mint az itteni néhány válaszolónak a melóba készülődés. Futás után zuhany, reggeli összedobása, be a munkahelyi laptop elé és még időben elkezdek dolgozni.

Ha meló van, akkor fogmosás, fogköztisztító feke használata, arcra tonik, haj megfésülése, ha kell, összekötése, reggeli elkészítése vagy bepakolása, ha előző este kész lett, ebéd bepakolása, ha főztem, felöltözés, smink, kisdolog, lehúzom a töltőről a dolgaimat és indulás. Ha mindent elkészítettem, kikeléstől nagyjából 40 perc. Ha nem, van 1 óra is.

Ha orvosi vizsgálat van reggel 7-8 között valamikor, akkor kb ugyanezek, csak kora hajnalban, a bioritmusom miatt rettentő álmosan.

2022. jún. 26. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
66%

10-es vagyok, hát, én egyáltalán nem vagyok igényes! Sőt, a legigénytelenebb nő vagyok, az összes ismerősöm közül. Soha nem is állítottam, hogy az vagyok. De a család is ahonnan jövök, elég igénytelen, a fogmosásra sem neveltek rá soha. Tudom, hogy nem jó, hogy nem mosok fogat este, de hát nem vagyok tökéletes. Este szeretek még eszegetni, csakhogy evés után kell várni elvileg fél órát a fogmosással, ezidő alatt gépezek, tévézek, úgy vagyok vele, hogy csak még megnézek még egy YouTube videót, meg csak még elolvasom ezt a cikket, és megyek fogat mosni. De mire eljutnék odáig, már túl fáradt vagyok, valahogy mindig bealszom, így elmarad a fogmosás.

Viszont szöveget értelmezni tudok egyesekkel ellentétben. :D Na, mindegy is, senki sem tökéletes, mint már írtam.

Sehol nem írtam, hogy naponta borotválom a lábam, vagy naponta hajat mosok. 3-4 naponta mosom csak meg, már a 2. naptól száraz sampont használok. Ezért se járok mindig rövidnadrágban vagy szoknyában, mert akkor két-háromnaponta kéne borotválni. Télen hónapokig nem borotválom, de nyáron is van, hogy hetekig, nyilván ilyenkor hosszúnadrágban vagyok.

Zuhanyozni szoktam munka után, ahogy hazaérek. De csak ha meleg van, ősztől-tavaszig naponta egyszer, reggel. Olyankor nem vagyok izzadt, koszos, én befekszem fürdés nélkül az ágyba, engem nem zavar, egyedül élek, és mint írtam, nem vagyok igényes, tehát nem tud érdekelni.

Jobban szeretek reggel zuhanyozni, akkor frissebb vagyok egész nap.

2022. jún. 26. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!