Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Az igaz, vagy közhely, hogy a...

Az igaz, vagy közhely, hogy a mediterrán típusú nők, kreol bőr, fekete haj, gyorsabban, vagy hamarabb öregednek, mint az átlag európaiak? Ha igaz, miért van ez?

Figyelt kérdés

Hamarabb őszülnek, ráncosodnak.


De viszont korábban is érnek, bár ez nem jelent feltétlen előnyt, csak ide kívánkozik.



2022. jún. 26. 00:46
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Ők nem őszülnek.
2022. jún. 26. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A mediterrán embereken lehet hamarabb meglátszanak a ráncok, mert ahol ők élnek, ott több a napsugárzás, és mint tudjuk a Nap UV sugarai roncsolják a bőrt, ráncosodást okoz.... De az is lehet, hogy már genetikailag hozzászoktak a sok napsugárzáshoz, ezért sötétebb és kevésbé érzékenyebb a bőrük egy északi emberéhez képest, és pont ezért ellenállóbb a Nap káros sugaraival szemben, és lehet, hogy pont ezért mégsem ráncosodnak olyan hamar, mert vastagabb a bőrük. Viszont én pont az ellenkezőjét látom, tehát a fehér, szőke északi nők sokkal ráncosabbak és markánsabb arcuk van mint egy mediterránnak. De nem vagyok antropológus, nem tudom, szerintem keress az interneten angolul, akkor biztosan választ kapsz a kérdésedre.
2022. jún. 26. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
sokkal egészségesebben élnek
2022. jún. 26. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
24%
Utálom a mediterrán országokat, kibírhatatlan az a sok napsütés, semmi árnyék, semmi fa. Egy spanyol ismerősöm 39 éves felesége nemrég halt meg rákban, gyönyörű modell volt a nő, de mondtam neki, biztos azért, mert nagyon napos az országotok.
2022. jún. 26. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Jaja, egyfolytában meleg van, meg 1000-rel süt a Nap, nem normális, hogy 40 fokban vannak hetekig. Tuti, hogy belejátszik ez.
2022. jún. 26. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
51%
Ja, meg ezek a fehér épületek mindenhol, nem tudom, de engem a vidéki parasztházakra emlékeztetnek, meg ilyen gettós az egész, utcáról egyből nyílik a bejárati ajtó, se küszöb, se semmi. Látni néha 1-2 fát, nagyon ritka, nem tudom miért nem telepítenek többet ilyen térségbe. Vagy lehet ők nem érzik, hogy káros, mert hozzá szoktak.
2022. jún. 27. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem ettől függ, hanem a genetikától, életmódtól. Mivel ezek az emberek általában lazábban élik az életüket, nem stresszelnek annyit, elég D viaminhoz jut a szervezetük, szerintem inkább később öregedhetnek emiatt.
2022. jún. 30. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!