Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Milyen gyakran fáj a fejed?

Milyen gyakran fáj a fejed?

Figyelt kérdés
2022. jún. 29. 16:00
A kérdező szavazást indított:
Hetente 2-3x
Minden héten
Havi 1-2x
Kéthavonta
Szinte soha
23 szavazat
 1/4 Savlekotő ***** válasza:
100%
Clusteres vagyok van hogy egy év szünet aztán egy év minden héten adott nap órájában jön általában hajnalban 3 kor ébreszt.. Roham periodusonkent változhat de azon belül mindig adott napszak óra. Ősz tavasz rosszabb
2022. jún. 29. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
74%

Ha cigifüstös helyen kell lenni, garantáltan megfájdul. Ha túl hangos helyen vagyok tartósabban, akkor is.

Ha túl sokat kell beszélnem, főleg ha hangosan és már már megerőltető, akkor is esélyes.

Ha hidegben nem veszek fel sapkát, garantált a fejfájás. Tűzőnapon sokáig lenni, az is indíthatja.

Vonaton, buszon ha a kötsög izzadt nép lehúzza az ablakot és huzat van, nagy alap...

Továbbá ha túl keveset iszom és kialvatlan vagyok, az is indukálja....


E helyzeteket kerülöm, szóval évente néhányszor fáj....

2022. jún. 29. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Olyan miért nincs, hogy soha? Nekem még nem volt, 51/F.
2022. jún. 29. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Havonta kétszer szokott fájni a fejem, többnyire stressz okozza. Erős migrénes roham is elöfordul.
2022. júl. 8. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!