Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miert volt olyan mintha nem...

Miert volt olyan mintha nem tudnam hol vagyok?

Figyelt kérdés

Mindih csak este alszok de a mai nap

bealudtam delutan 4 korul es felebredtem fel hatkor. Amikor felebredtem egyszeruen nehez megmagyarazni de olyna volr minrha nem keltem volna meg fol. Nem ereztem semmit valosnak megmostam az arcom akkor se.

A fejem borzasztoan elkezdett fajni vettem is be gyogyszert. De tenyleg olyan volt mintha nem elnek vagy en nem is tudom, mindenesetre fura volt. Kimentem a kertbe par percig de meg akkor sem keltem fel igazan. Aztan kb 2 ora mulva ereztem igazan h elek. Egyebkent a memoriam nem veszett el miutan felebredtem inkabb csak a kozerzetem volt erdekes majdnem

Elszedultem. Valakivel volt mar hasonlo?


2022. júl. 1. 20:58
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Drog után volt nekem ilyen, de gondolom te nem használtál semmit.
2022. júl. 1. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én ezért nem alszom sosem napközben, legyek bármilyen fáradt is. Ugyanilyen dezorientált és kótyagos vagyok mindig ébredés után. Sokkal rosszabbul érzem magam, mintha nem aludtam volna semmit... Inkább igyekszem éjjel amennyire lehet kialudni magam.
2022. júl. 1. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!