Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 9 hetes ikres kismami vagyok....

9 hetes ikres kismami vagyok. Rengetegszer kap el a sirógörcs, ez mennyire normalis? Mert amúgy nem tudnam elmondani mi bajom, csak úgy zokogok néha egy kicsit aztán mintha mi sem történt volna. Ártalmas ez a babócáimnak?

Figyelt kérdés
2018. jan. 26. 12:48
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Még csak 5 hetes vagyok és ugyanígy vagyok.

Egy reklámon el tudom sírni magam. :)

Pedig más tünetem nincs is, csak ez az érzelmi hullámvasút.

Ilyenek a hormonok, nem lesz baja a babáknak, ne aggódj!

2018. jan. 26. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
88%

Semmi gond, ez normális. A szülés után is lesz ilyen időszak. (Én csak a polgármester beszédén nem sírtam el magam:)) A piciknek nem lesz semmi baja.


Minden jót kívánok nektek!

2018. jan. 26. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm!:)
2018. jan. 26. 13:28
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is rengeteget sírtam. Már terhesség előtt is,ugyanis lett egy kis hormonzavarom miután abbahagytam a tablettát. Ez ilyen. Még akkor is sírtam,ha elindult a párom dolgozni. Hű,de ciki volt :)
2018. jan. 26. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

10 hetesen voltam igy, kb 3 hetig. De nagyon utaltam. Hiaba tudtam h a hormonok teszik.. tiszta hulye, siros es feltekeny is vtam(nem mellesleg a semmire, és hiába tudtam akkor is az voltam)

Na most erre visszajött ez.. megint dili vagyok. Es gyulolom,mintha a hormonok kb beszelnenek az emberhez vagy irányítanák. Erősek nem kicsit.. de elmúlik hidd el.:)

32+6

2018. jan. 26. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Alllien válasza:
Mondjuk egyáltalán nem mindegy, de nagyon nem, hogy ez egy jól eső zokogás, vagy rossz. Meghatódni jó. Szomorúságtól sírni pokol.
2021. jún. 3. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!