Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért van ez így?

Miért van ez így?

Figyelt kérdés

33 éves vagyok, 15 éves koromban műtöttek gerincferdülésre ,és azóta implantátumok tartják a gerincem. Természetesen az iskola elvégzése után jött a munka ,ami Eleinte még viszonylag könnyedén ment, De ahogy teltek az évek annál nehezebb lett ,először még bírtam dolgozni akár 12 órát is,aztán az utóbbi időben már 8órát sem, az itthoni dolgok elvégzése is keservessé vált, például én szoktam itthon festeni, és eddig viszonylagos probléma nélkül kibirtam festeni a komplett házat, Persze utána fájt, De azért mert bírtam csinálni, de most például ma is festettünk,és az volt a terv ,hogy három szobát kifestek De csak a konyhát bírtam ,és Nem csak később ,De már közben is jön a fájdalom és a gyengülés.

A problémám csak az hogy amint említettem 33 éves vagyok és tartok attól ha már most ezek az állapotok tartanak mi lesz még később.....


2022. júl. 4. 16:38
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem érdemes lenne felkeresned egy gyógytornászt, aki egy megfelelő vizsgálat után össze tud állítani egy számodra szuper terápiát. :)
2022. júl. 5. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!