Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért fáj a fejem? Fééélek

Miért fáj a fejem? Fééélek

Figyelt kérdés

Kb 4 napja kezdődött, volt egy erős gyomorrontásom, hányinger, ami erős migrénnel társult,látászavarom volt, és mellette büfögtem fel az ételt ... de nem hánytam és a hasam se ment. Azóta alig wcztem, de mellette rengeteget eszek, a fejfájásom ugyanúgy megmaradt, néha jön elő, de akkor nagyon fáj, rendes migrén, ma reggel is erre keltem fel. Gyógyszert beveszem, picit jobb tőle, aztán kezdődik újra, furcsa mert nagyon ritkán fej a fejem, a migrén meg egyáltalán nem jellemző rám. Évekkel ezelőtt volt ilyen fejfájásom, látászavarral együtt, akkor is gyomorrontás miatt, de akkor kihánytam és elmúlt másnapra teljesen. Most nem:S Arra gondoltam, h lehet telítődtem, és bennem van még a gyomorrontásos vírus, és addig fog ez tartani míg ki nem pucolódom? Érdemes lenne most 1-2 napot koplalni, léböjtkúrát tartani h tisztuljak át? Egyébként menstruációra is gondoltam, a 21. napban járok, viszont mint ahogy írtam sose fáj a fejem menses közbe sem, max belenyilal egyszer-kétszer, és ennyi... de ez ilyen tompa alattomos fájás.


20/L


2010. szept. 21. 14:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Igyál sok vizet,egyél inkább gyümölcsöket pár napig!Sztem gyomorrontás,de ezt csak igy látatlanban mondom... És igyál gyömbéres vizet is,mert a gyömbér rengeteg mindenre jó,olvass utána a neten!Én úgy szoktam elkészitnei hogy 2,5 dl hideg vizben elkeverek gyömbérport és megvárom mig teljessen feloldódik!Ez hatásos fejfájásra is!!Inkább iszok ilyent mint gyógyszert kapkodjak be... És nem csak fejfájásra jó egyébként!Jobbulást!!
2010. szept. 21. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen! sose gondoltam vna h a fej így tud fájni :/
2010. szept. 21. 14:55
 3/3 anonim ***** válasza:
Hál isten még migrénes fejfjásom nem volt..,de nem irigyellek!És amit irtam gyömbéres vizet,azt mindenképp próbáld ki,bár nem azonnal hat de 1 óra múlva érezhetően javulni fog a buksid!!
2010. szept. 21. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!