Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Tegnapi este óta, fáj a...

Tegnapi este óta, fáj a fejem, szédülök, miért? Tovább lent.

Figyelt kérdés

Nem ittam szinte semmit sem. ( egy fél(1dl.) Pina Coladat, de nem esett jól + 2x2dl-es szénsavas ásványvizet. Italt senkitől nem fogadtam el, szóval erre sem gyanakszom. Viszont a korábbi betegségemre, igen, mert epilexiám volt 2000-ben(kigyógyultam belőle sikeresen), de akkor felhívták a figyelmem arra, hogy a fényekre roppant érzékeny a fejem, discofényre meg pláne.

Nem is voltam évekig sehol sem ebből kifolyólag. Tegnap végül rávettem magam, elmentem, táncoltam egy 1,5-2 óra hosszát, majd ültem és egy pontot bírtam csak nézni, úgy megfájdult a fejem, kimentem levegőzni, de azóta is csak szédülök.(Igaz még nem pihentem ki magam.)

Kérdésem: Összefüggésbe lehet ezt a rosszullétet hozni az akkori epilexiámmal? 19/L

Köszönöm előre is a válaszokat!


2011. okt. 29. 16:39
 1/2 anonim ***** válasza:

Igen, különösen ha gyógyszert is szedsz rá, mert akkor tilos alkoholt fogyasztani!

Sajnos ez ilyen betegség, erősen be kell tartani a megszokott bioritmust, gyakorta ellenőriztetni a gyógyszereket, mert ezek is előidézhetnek rohamot.

De epilepsziának hívják.

2011. okt. 29. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Ettem gyógyszert 4-5 évig, de elhagytam, és azóta sem eszem már. :) Szóval biztos, hogy nem gyógyszer miatt lettem ilyen rosszul.

Szerintem a fény volt a hunyó. :S

2011. okt. 30. 07:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!