Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Nyaraláson nagyon felfújódtam,...

Nyaraláson nagyon felfújódtam, mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

Mai nap mint egy lufi egyszerűen olyan vagyok. Tegnap este kacsát ettem petrezselymes krupmlival, azóta nagyon rossz a hasam. Nagyjából 5 percenként kellene pukiznom, csak nem tehetem mert nem egyedül vagyok. Fürdőruhában is látszik sajnos a hasam... 😔


Mi lehet a baj és mit tudok csinálni?


Egy aggódó lány



2022. júl. 12. 17:32
 1/4 anonim ***** válasza:
50%
Miért nem pukizol?
2022. júl. 13. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
50%
Miért nem engeded ki a pukit? Az imént olvastam egy olyat, hogy egy lány nem mert pukizni a barátja előtt, és emiatt lebénult. Ha visszatartod, az nagyon nagy hatással lehet a gerincre. Szóval engedd ki nyugodtan!
2022. júl. 13. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
A levegőnek ki kell jönni ha egyedül vagy ha nem. Menj ki a mosdóba ha kell. Ha van patika az espumisan gyöngy segíthet.
2022. júl. 13. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem engeded kijönni a levegőt akkor idővel kellemetlen görcseid is lehetnek. Az még rosszabb lesz. Ertem hogy ciki de próbálj elvonulni vagy elmondani hogy faj a hasad és lepihenni kicsit. Ott egyedül lehetsz es ha kijön a levegő talán elmúlik a probléma. Valami nem volt jó a kajában ez egyertelmű.
2022. júl. 13. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!