Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Más is van így ha nem tud el...

Más is van így ha nem tud el aludni éjjel?

Figyelt kérdés
Szóval ha korán kel kelnem és hamarabb kell aludni menni de álmos nem vagyok talán csak fáradt es lehunyom a szemem az agyam elkezd minden hülyeségen járni, párbeszédek zajlanak le a fejembe,epizodok és úgy érzem mintha nem én irányítanam es az istener el nem tudok aludni.Most pl 10kor fekudtem le de azota semmit sem aludtam de délután 2 ig aludtam.Szoval a kerdesem hogy van más is így ezzel hogy nem tudja az elméjét lecsendesiteni és nem tud aludni ha nem olyan fáradt?

ápr. 29. 02:56
 1/2 A kérdező kommentje:

kell*

Mármint délután 2ig aludtam előző nap.

ápr. 29. 02:58
 2/2 Morzsi007 ***** válasza:
42%
Nem jó, ha túlalszod magad. 6-8 óra elegendő. Lefekvés előtt közvetlenül lehetőleg hanyagold a Tiktokot, youtube-ot, mobilozást, ekkor szokott lenni, hogy az agyad nem tud leállni. Ha ez van, akkor olvass, nézz TV-t.
ápr. 29. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!