Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Hosszú ideig tartó fejfájás...

Hosszú ideig tartó fejfájás lehet a lumbálástol?

Figyelt kérdés
Kettős látás miatt lumbáltak.Kaptam szteroid infulziót.Itthon 10 napig kellett szedni.Ennek már 3 hete és a fejemben minden nap fejfájás van ami olyan nyomás érzés inkább . Szédülök is ahogy megyek.A kettős látás se jött még rendbe . Előre nézve még mindig nem tökéletes.
2022. júl. 15. 16:53
 1/6 anonim ***** válasza:
Állítólag ha betartottad, hogy lumbálás után hason fekve nem tudom meddig mozdulatlanul kell maradni, akkor nem lehet gond. Még pisilni sem lehet kimenni. Ezt mondták neked előtte?
2022. júl. 15. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Két és fél órát feküdtem a hátamon, utána elvittek egy másik vizsgálatra.A lumbálás helye is még sokszor fáj.
2022. júl. 15. 19:12
 3/6 anonim ***** válasza:
A lényeg a 24 órás vízszintes állapot, nem muszáj hason. Talán mástól fáj a fejed.
2022. júl. 16. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
24 órát biztos feküdni kell. Szerintem attól fáj a fejed, hogy ezt nem így csináltad, nyilván nem tudtad.
2022. júl. 16. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem tudtam volna feküdni mert vizsgálatra vittek .
2022. júl. 16. 14:10
 6/6 anonim ***** válasza:

Régi kérdés, de leírom, hogy más vélemény is megjelenjen itt. Szerintem elég kiszámíthatlan, hogy kinek fog fájni a feje lumbálás után és kinek nem. Ha külföldi oldalakon utánanéz valaki, láthatja, hogy ott szó sincs 24 órás fektetésről. A lényeg, hogy pihenni kell, sokat inni, koffeineset is nyugodtan.

Azt is el tudom képzelni, hogy ebben az esetben maga a kettőslátás okozta a fejfájást.

2023. jún. 14. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!