Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Meddig tart a fejfájás ha nem...

Meddig tart a fejfájás ha nem iszok több koffeint?

Figyelt kérdés

Már egy kicsit több mint 2 éve iszok napi 1 energiaitalt de csak a 250 mleset.

Már többször is próbáltam abba hagyni de borzalmasan érzem magam rossz a közérzetem fáj a fejem a fájdalomcsillapító se mulasztja el csak enyhíti. 😞

Kb. hány nap amíg ez elmúlik?



2022. jún. 4. 17:40
 1/10 anonim ***** válasza:
94%
Nem kell a koffeinről teljesen lemondani. Ihatsz az energiaital helyett kávét, zöld vagy fekete teát.
2022. jún. 4. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
93%
Koffeinelvonás úgy működik, hogy 2 hétig ha kibírod, utána jó vagy. Fejfájás 1-2 napig tarthat, rossz közérzet / levertség kicsit tovább. Ha le akarsz szokni, egyszer kell rajta túlesni, utána pedig hanyagolni a koffeint.
2022. jún. 4. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Azért kéne leszoknom mert van valami baj a szívemmel bár nem hiszem, hogy a koffein miatt de most jót biztos nem tesz neki és még idő mire egyáltalán eljutok orvoshoz 😞

Hát remélem, hogy nem tart sokáig, mert alapból fáradékony vagyok így meg főleg 😭

2022. jún. 4. 18:17
 4/10 anonim ***** válasza:
90%
3 Ja, értem ne haragudj. Azt hittem, hogy igazából csak az energiaitalról akarsz leszokni. Ezt jól is teszed, semmiképp sem használ a szívnek.
2022. jún. 4. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Mi baj van a szíveddel? (Ha nem zavar a kérdés)
2022. jún. 5. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Gyakran elég erősen dobog és mintha így remegne közben elég rossz érzés... Mellkasomba is szokott szorítani. Azt, hogy mi okozza nem tudom mert 2 hónap múlva kaptam időpontot kardiológushoz 🥲
2022. jún. 5. 09:09
 7/10 anonim ***** válasza:
Na hát akkor tényleg nem jó ötlet neked az energiaital. Hogy megy az elvonás, már nem fáj annyira a fejed? Ne hagyd abba, ha idáig eljutottál, essél túl rajta!
2022. jún. 5. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Elképzelhető hogy a koffein okozza ezt,de nem stresszes az életed?
2022. jún. 5. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

7: Ma reggel még fájt, vettem be gyógyszert és most elmúlt szerencsére. Köszi a bíztatást 😊

8: Hát eléggé sokat stresszelek, gondoltam, hogy lehet attól van de nem tudom 😞

2022. jún. 5. 14:25
 10/10 anonim ***** válasza:
Remélem nincs baj a szíveddel,ha van kedved,megírhatnád mi volt az orvosnál. :)
2022. jún. 6. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!