Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Más is tapasztalt olyat, hogy...

Más is tapasztalt olyat, hogy szeles időben, időjárási frontnál foltokat lát?

Figyelt kérdés

A vérnyomásom labilis. De már évek óta szedek rá gyógyszert.

Régebben töbször előfordult, hogy,főleg tavasszal v ősszel, elsuhanó sötét foltokat, árnyakat láttam. Aztán mindig elmúlik hosszabb rövidebb idő után. Egyszer épp magas volt a vérnyomásom, mikor ilyet láttam, de nem mértem meg mindig ilyenkor, szóval nem biztos, hogy összefügg.

Most megjött a lehülés, szél, erre ma megint látom ezeket, pedig már nagyon régen volt.

Szemorvos semmit nem tudott rá mondani, annyit, hogy szedjek c vitamint.


2022. júl. 31. 09:44
 1/6 anonim ***** válasza:
Persze.
2022. júl. 31. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem vagy frontérzékeny? Aurás migrén?
2022. júl. 31. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Szerintem frontérzékeny vagyok.

Néha van migrénem, de ezt az aurás dolgot még nem sikerült kifigyelnem. Most nem fáj a fejem. Tegnap kezdett lehülni az idö és tegnap délután óta látom megint hogy valami folt mozog a látoteremben, de nem tudom igazán megfigyelni, csak olyan zavaró, mintha elsuhanna valami.

Más bajom nincs. Ez is elszokott múlni pár óra vagy egy két nap után. Reélem nem a vérnyomásom ment fel, mert nincs mérőm most.

2022. júl. 31. 10:24
 4/6 anonim ***** válasza:
Maga ez a foltlátás lehet az aurás migrén akár, mint egyik tünet.
2022. júl. 31. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
De most nem fáj a fejem, csak látom reggel óta megint a foltokat. Mondjuk, érzem, mintha akarna fájni a fejem...de ez még teljesen elviselhető.
2022. júl. 31. 16:43
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem.

És persze a hidegnek, vagy a levegő mozgásának ehhez amúgy sincs semmi köze. Ilyen alapon a pincében is látnod kell, meg a ventilátor előtt.

2022. júl. 31. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!