Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Pszichés vagy tényleges betegség?

Pszichés vagy tényleges betegség?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Kicsit több mint egy éve küzdök extrasystoléval ( kihagy egy ütemet a szívem majd egy nagyot dobban). Megnehezitette kezdettol a mindennapokat főleg míg nem tudtam mi is ez. Rá feszültem bepánikoltam. Főleg ha vezetes közbe jöttek. Azóta vezetni is szorongva vezetek. Volt azóta pár pánikrohamom, egy terhességem, egy szülésem, egy epeműtétem. Pár hónapja jol ereztem magam. Viszont 2-3napja megint valami nem oké. Holnap megyek vérvételre.

Panaszaim: ez a szív kihagyás, folyamatos ájulás érzés, halálfélelem, semmit nem tudok csinálni mert folyamatosan aludnék állandó fáradtságot érzek. Minimális megterhelésre is felszalad a pulzusom 120-130környékére (ami egyébként gyógyszerrel is 100-110 között mozog.)+ A fejem zsibog vagy nem is tudom ezt megfogalmazni. Folyamatosan mintha bizseregne illetve idönként forróság önti el onnan pedig az egesz testem. Olyan mintha elpukkana valami és ömlene valami forró. Áprilisban voltam utoljara kardiologian es vervetelen mielott mutottek akkor minden rendben volt.

De most félek. Hogy most tényleg nagy baj lenne vagy pszichésen bevonzom a tüneteket. A faradtsag ami elviselhetetlen. Akarmennyit pihenek is allandoan aludnek. (Es nem nem a gyerek miatt mert o aztan tenyleg arany gyerek ejszaka is 10-12orat vegig alszik tehat tudok pihenni de segitsegem is van).

Tegnap konkretan annyira ereztem ezt a forrosagot a fejembe, hogy zokogtam, féltem, hogy meghalok vagy történik velem valami és itt marad az 5 hónapos babám nélkülem.

Volt valaki hasonló helyzetben? Tudom senki nem orvos itt de szerintetek mi lehet ez? Hogy tudnám ezt leküzdeni?



2022. aug. 3. 22:36
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:

10-

8as voltam verszegenysegrol: aprilis ota nagyon sok ido eltelt, lehet sulyosan verszegeny ezekkel a tunetekkel. Tapasztalatbol mondom. Nincs eleg vorosbersejt a testedbe ami szallitana az oxigent, eloidez panikszeru tuneteket, idegesseget, szorongast, szivritmyszavart, stb.

En a helyedbe holnap mennek gyorsba privat vervetelre, csak vasat neznek nem draga.

2022. aug. 4. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:
Voltam most reggel vervetelen. Álltalánosba nézik magát a vasat is. Estére látom majd ügyfélkapun az eredményt is
2022. aug. 4. 11:11
 13/24 anonim ***** válasza:
0%

Ne porogj,szedj nyugtatot vagy esetleg egy kis ganja ...

nekem is,fizikai problémmáim vannak most durrant egyet a vesém

2022. aug. 4. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
8%

Keress homeopátiás szereket Opium fiolákkk 1000 ft rendbetesz

szérumok B vitaminok, hhomeopátiás cuccok renngeteg van. Melanin tabbletta esetleg a szemeid szépségéért...,ha van valami szivre és,májra egyebb testrészedre azt tuti 100% megtalllálod szérum formába !! Meg kell lesni vagy patikust. Kerdezni

2022. aug. 4. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
0%
Kint Bécsbe jot halottam a széruminjekciokrol ..náluk kb 5 rugo es az azt jelenti meg is veheted de kb 1 het alatt rendbeteszi mmindened utánnna kb halhatatlan eszzel,,ez magyaroországon biztos 100000ezrek
2022. aug. 4. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
0%
De google es szerumba megtudodvenni csak nem intravénásan...Opium meg 1000 ft ez a neve nem opium hanem vaggy 40-60 db bogyoka amibenn tobb vitamiin van 10* mint a bberescsepben .
2022. aug. 4. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
0%

A szivem ,meg nekem,se,ver sot ha fekszek az ágyon a belsoszerveim kidurannak mint valami herkafuggőé pedig nem is droogozok

nem értem mivel érdemeltem ki...

2022. aug. 4. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:

Meg is van az eredmény.

Vérszegénység, vashiány nem áll fent.

Máj enzimek minimálisan emelkedettek:

ALT: 45 ami 40ig jo

Gamma GT 42 ami 32ig jo

Alp 132 ami 120ig jó



+Húgysav verben (380 ami 340ig jó)ami magasabb volt.

2022. aug. 4. 17:34
 19/24 anonim ***** válasza:
Szorongós vagyok én is,én is aludnék állandóan. Olyan mintha összeakarnék esni a fáradtságtól.
2022. aug. 4. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
Hát ott még gond van. A májad miatt érzed azt a fáradtságot. Ha zavart lennél vagy besárgulnál, akár csak a szemed, hívj mentőt, ne várj a háziorvosodra, sem a gasztroenterológusodra.
2022. aug. 4. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!