Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Így vagytok ezzel a hányós...

Így vagytok ezzel a hányós témával?

Figyelt kérdés
Szerintem maga a hányinger sokkal rosszabb érzés, mint maga a hányás. Igazából nekem nem is a hányás érzésétől van fóbiám (ez ugye az emetofóbia, habár azért nem is kellemes valljuk be, maximum a vége, amikor a gyomor megkönnyebbül),hanem a hányinger érzésétől, nálam az szokott lenni, hogy teljesen bepánikolok amikor érzem hogy hányingerem van, mély levegőket veszek, magamban beszélek hogy ne ne ne kérlek ne, de az érzés persze nem lesz jobb, a ,halálos' rész nálam az, amikor érzem, hogy na most fog kijönni, beülök a WC fölé, érzem, hogy mindjárt jön, de közben mégsem és tovább szenvedek az ingerrel, ami egyre roszabb. :/ Annyira utálom ezt az érzést, ti is?

2022. aug. 4. 23:36
 1/3 anonim válasza:
43%
Igen, én is utálom
2022. aug. 4. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
29%
Egyetértek veled, én is inkább a hányingert utálom. Rettentő idegesítő és undorító mikor ott bokákolok a wc felett, de hányni csak nem tudok 😅 olyankor már inkább azt kívánom hogy csak jöjjön és essünk már túl rajta.
2022. aug. 4. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
23%
ilyenkor meg lehet próbálni lenyúlni a torkodon két újaddal, hogy megindítsd a hányást. Kellemetlen, de pár perc és jobb lesz.
2022. aug. 6. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!