Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Szerintetek ez lehetett a...

Szerintetek ez lehetett a hipoglikémiától? Bajom lehet?

Figyelt kérdés

(Először is annyit szeretnék elmondani, hogy hipochonder és pánikbeteg is vagyok egyaránt. )

Ma reggel 8ra kellett mennem ügyet intézni, sajnos későn keltem így csak 1 pici kocka habos süti és 1 pohár víz volt bennem. 11 után végeztem, ami után mentem haza, biciklivel a melegben, úgy ahogyan jöttem is.

Már előtte éreztem, hogy olyan érzésem van kicsit mintha a mellkasomon ülnének, aztán egyre jobban kapkodtam a levegőt, éreztem, hogy nem vagyok jól, majd leszálltam, a pulzusom 10000 lehetett és azt éreztem, hogy mindjárt elájulok. Ekkor 12 volt már körülbelül, egy ismerősöm hívtam, jobban lettem miután beszéltem vele, majd indultam haza és hazaértem. Ettem, ittam és jobb lett, de megijedtem nagyon.

Anya nagyon megrémült és azt mondta, hogy olyan nem létezik, hogy a leesett vércukor szinttől legyen valakinek nehézlégzése mint nekem és lehet nem kéne mennem jövőhéten el a Balcsira.

Megmondom őszintén én is lehet lemondanám, mert már én nem tudom megkülönböztetni a pánikrohamot a valós betegségektől. Volt a nyáron EKG-m, szívultrahang, hasi-kismedence ultrahang, mellkasi röntgen, biorezonanciára is vittek, vérvételen is voltam, mindegyik teljesen jó volt, s már nem tudok mit csinálni. 21 éves férfi vagyok, kondizok, futok, ha a tüdőmmel lenne bajom, az szerintem előbb kijött volna. Covidos meg azért nem lehetek, mert kedden leszűrtek ugyanis folyt az orrom, tehát nem gondolom, de ez ami ma történt nagyon para volt, ki volt teljesen száradva a szám és alig kaptam levegőt. Félek, féltem az egészségem. Segítsetek kérlek.



2022. aug. 6. 17:39
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!