Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Szerintetek ez mi lehet és...

Szerintetek ez mi lehet és mitől van?

Figyelt kérdés

Egyik barátnőm többszörösen is panaszkodott már egy (szerintem) elég bizarr történésre, ami már nem egyszer esett meg vele. Idézném is az egyik üzenetét ezzel kapcsolatban.


,,Ma megint az volt,hogy:

-röpiztünk és egyszercsak mintha egy pillanatra kikapcsolt volna az agyam, aztán mire feleszméltem csak annyit észleltem, hogy a játszótéren vagyok, láttam mindent,de egyszerűen nem tudtam felfogni, hogy mivan és közben még kicsit szédültem is"


Attól tart, hogy az agya 'haldoklik'. Általában túlreagálja ezeket, de azért jobb biztosra menni.


Én úgy gondolom, hogy csupán keveset pihenteti az agyát, 0-24 csinál valamit, vagy gondolkodik. Szerintem csak elfáradt az agyam és nem bírja olyan sebességgel befogadni az információt, mint kéne és mint ahogy az események zajlanak. Persze nem biztos, hogy így van, ez csupán az én feltételezésem.


Nem tudtam hogyan keressek rá, így inkább feltettem itt a kérdést. Remélem valaki tud rá magyarázatot adni, és megnyugtathatom őt.



2022. aug. 7. 00:46
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Neurológus. Háziorvostól kérjen beutalót, ha szükséges.
2022. aug. 7. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!