Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Milyen gyakran szedtek fájdalo...

Milyen gyakran szedtek fájdalomcsillapítót? Mit szedtek és milyen problémára?

Figyelt kérdés

2022. aug. 7. 19:11
 1/8 A kérdező kommentje:
Én sajnos elég sokszor szedek be, ízűleti kopás miatt. Apranax, vagy flemac, esetleg ibuprofen. Félek hogy árt a májnak,vagy a vesének.
2022. aug. 7. 19:14
 2/8 Metionin ***** válasza:
47%
Viszonylag ritkán, mióta fogamzásgátlót szedek, 2-3 havonta kell meginnom egy Ketodexet, előtte viszont rendszeresen szedtem Apranaxot, annyira fájt, plusz rendszeresen migrénjeim is voltak olyankor.
2022. aug. 7. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Apranax nekem is jó szokott lenni.
2022. aug. 7. 21:28
 4/8 anonim ***** válasza:
47%
Nagyon ritkán, csak fogra (Cataflam)
2022. aug. 7. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
47%

Kb. 3-4 hetente fejfájásra nappal Quarelin (a legjobb), éjszaka Algopyrin. A Quarelin koffeint tartalmaz, az Algopyrin meg elkábít. Ha nem érzem magam különösen szrul, akkor csak feleket veszek be.

A derekamra Xiloxot meg Flectort, egy fél csomaggal reggel, mikor szükséges, hogy tudjak dolgozni. Néha egy héten 3-4 alkalommal is, aztán meg egy hónapig egyáltalán nem. (Ezek ugyan nem csak fájdalomcsillapítók, hanem gyulladáscsökkentők is.)

2022. aug. 8. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
47%
Mozgásszervi bajokra heti 2 Aflamin az biztos. Plusz migrénes rohamoldó havu egyszer, fejfájásra ibuprofen.
2022. aug. 8. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
47%

Ízületi fájdalmakra amikor már nem bírom tovább, de az ritka, szerencsére.


Szteroidot kellene szednem, de azt amíg nem muszáj, kizárt.

2022. aug. 8. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Sajnos nekem is ízűleti problémákra kell szednem, hogy tudjak dolgozni. Jártam sokáig fizokoterápiára is, de nem sok haszna volt. Gyógytorna is volt.
2022. aug. 8. 16:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!