Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Hogyan kezeljem a “kimaradás”...

Hogyan kezeljem a “kimaradás” miatti frusztrációmat, szomorú hangulatomat?

Figyelt kérdés

Idén egyszerűen nem fér bele nekem a büdzsébe a sziget és folyamatosan arra gondolok, hogy így mennyi emberrel nem ismerkedhetek meg, mennyi élményből kimaradok.


Tudom, hogy másoknak sokkal nagyobb problémái vannak, de nekem ez azért jelentős, mert 16 éves korom óta megszoktam, hogy nyaranta fesztiválozok. Irigykedem azokra a fiatalokra, akiknek a szülei állják a több százezres fesztiválbüdzsét én pedig most kihagyom, hogy ne kerüljek teljesen nullába.


25f



2022. aug. 9. 18:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
75%

Mondjuk ideje lenne felnőnöd fejben is és elfogadni azt a tényt, hogy az életben nem mindig működnek úgy a dolgok, ahogy te elképzelted.


Semmi probléma nincsen a bulizással, de ha valaki 25 évesen itt tart fejben, az viszont probléma.

2022. aug. 9. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
26%
Mert csak ott lehet élményeket gyűjteni? Kialvatlanul, bömbölő zenében, sárban vagy 40 fokban, minden másnap részegen?
2022. aug. 9. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
azt hiszem ideje szemléletet váltanom, köszönöm a válaszokat
2022. aug. 9. 23:36
 4/11 anonim ***** válasza:
Nincs gond a bulizással egy bizonyos szintig. Az már elég ciki, hogy ez ennyire megvisel. A kérdést olvasva azt hittem, sokkal komolyabb a gond. Egyébként tényleg ez legyen a legnagyobb problémád. Semmi mást nem szeretsz? Élményeket gyűjteni kismillió helyen/ módon lehet az őrjöngő ricsaj és pia nélkül is. Mondjuk, én könnyen beszélek, sosem voltam bulizós fajta, ezerszer inkább a kirándulás, mint egy koncert.Lehet, velem van gond, de nekem erről csak a részeg őrjöngés, drog, stb... Próbálj elvonatkoztatni a buliktól. Ezen kívül mit szeretsz csinálni? Sport, hobbi? Utazás, fotózás, bármi más? Ha nincs, akkor van gond.
2022. aug. 10. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
9%
Fú, de sok élményből maradsz ki. A Sziget a fesztiválok legalja egyébként :(
2022. aug. 10. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Próbálj más élményeket gyűjteni, tartalmasan tölteni az idődet, lefoglalni magad, hogy eszedbe se jusson az, amit kihagysz.
2022. aug. 10. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Emellett sokat kirándulok, utazom, sakkozom, tényleg nem csak a bulikban láttam az örömöm. És talán nem is az visel meg, hogy nem vagyok ott, hanem hogy idén nem tehetem meg.
2022. aug. 10. 22:54
 8/11 anonim ***** válasza:

Ha ez "vigasztal", én ugyan így érzek. Bár én még soha nem voltam Szigeten. Sőt életem 2 fesztiváljára is úgy jutottam el hogy dolgoztam azokon. Sajnos nem engedhetem meg most magamnak. Jövőre megpróbálok rá félre tenni.


25/f

2022. aug. 13. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Én totál nem értem, miért akar valaki kimenni ezekre a fesztiválokra. Én munka miatt voltam már többször mindegyiken, most is ott lehetnék, ha akarnám.

Én egyáltalán nem találok bennük semmi olyat, ami miatt pénzt akarnék adni érte. Sőt még azt is kétszer meggondolom, hogy pénzért mennyire akarok ott lenni.

Ezzel nem lebeszélni, vagy bántani akarlak titeket, akik vágytok rá, csak nem értem, mi a jó benne.

2022. aug. 13. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Bárcsak ez lenne nekem is a legnagyobb problémám…
2022. aug. 15. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!