Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miert nem tudok boldog lenni?

Miert nem tudok boldog lenni?

Figyelt kérdés
22 eves lany vagyok . Minden rendben van az eletemmel. Van egy parom akivel szeretjuk egymast. Jobb kapcsolatot el sem kepzelhetnek. Nagyon jo munka helyem van. Szeretem amit csinalok es megis mindennap ugy erzem hogy valami hianyzik vagy valami nincs rendben. Nem tudok jo kedvu lenni. Nagyon aggodok a jovo miatt hogy mi lesz .. sokat agyalok . Szerintem ez is befolyasolja a mindennapjaimat. De nem tudom mit tehetnek ..mert erzem hogy nem vagyok boldog. szeretnek gondtalanul elni boldogan nem pedig ezekkel a gondolatokkal es felelmekkel a jovovel kapcsolatban. Ha valaki volt hasolno helyzetben kerem adjon par tanacsot. Konyv,film vagy barmi ami segithet eluzni a rossz gondolatokat es az aggodast. Koszonom elore is

2021. febr. 8. 06:06
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Miért aggodsz a jövő miatt?
2021. febr. 8. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Hat pl hogy meghalok mielott kielnem az eletem. Mielott megtapasztalom milyen anyanak lenni stb. Mindig aggodok valamiert .

Baratommal boldogok vagyunk de viszont aggodok hogy mi lesz kesobb velunk . Vele akarok lenni de felek hogy valami kozbe jon vagy nem ugy alakul ahogy jo lenne.

2021. febr. 8. 08:29
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez vmi kapunyitasi pánik lehet szorongással.

Én először ebben a témakörben olvasgatnek.

2021. febr. 8. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Ha helyesen írnál, ékezettel, biztos jobban éreznéd magad. Komolyan.
2021. febr. 10. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Jaj. valoban! Hogy ez eddig miert nem jutott eszembe. Te most ettol jobban erzed magad hogy ide pofaztal? Remelem igen!
2021. febr. 10. 20:13
 6/6 anonim ***** válasza:
14%
"pofaztal"? Ez a bajod.
2021. febr. 10. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!