Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Szédülhetek-e tőle?

Szédülhetek-e tőle?

Figyelt kérdés
Ez nagyon fura kerdes lesz. 2-3napja lyukasztattam ki a fulemet +2helyen es rendesen olyan helyen ahol ezzel foglalkoznak nagyon regota(meg 3eve ugyanitt csinaltam egy helix fulbevalot is) Viszont 2-3napja szedelgek miota megcsinaltak es nem tudom hogy ez a szedelges a fullyukasztashoz van koze vagy az idojaras miatt , mert nagyon fura es ezt meg nem tapasztaltam. Es nem tudom mit csinaljak. Szerintetek?

2022. aug. 10. 06:58
 1/4 anonim válasza:
67%
Szia! Szerintem inkább az időjárás lesz, én sem érzem túl jól magam olyan szedulos/tompa közbe a fejem, ha épp nem akkor pedig egyszerűen nem jó a közérzetes. Más is panaszkodott ilyenre :)
2022. aug. 10. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
55%
Mi az, hogy rendesen olyan helyen ahol ezzel foglalkoznak nagyon regota?
2022. aug. 10. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

2. kommentelo: hat ez azt jelenti , hogy tetovalo és piercing készítő műhely ( neve Debrecen, Testimesék). Nagyon jó értkélessel és mondom hogy 3evvel ezelott is ott csinaltattam a helix fulbevalomat semmi baj nem volt akkor. Csak most kicsit megijedtem mert aznap kezdetem el szedelegni es meg mindig tart es nem tudom miert

1. kommentelo ez egy kicsit most megnyugtatott engem koszonom :)

2022. aug. 10. 11:19
 4/4 anonim ***** válasza:
Milyen jellegű a szédülésed?
2022. aug. 12. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!