Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Nemrég nagyon elrontottam a...

Nemrég nagyon elrontottam a gyomrom, azóta még az emberektől is akik ott voltak rosszul vagyok. Ez normális?

Figyelt kérdés

Akik ott voltak a helyszínen, amikor hánytam, ment a hasam. Még mindig rosszul vagyok és gyomorgörcsöt kapok ha rájuk nézek, vagy eszembe jutnak.


Pedig hozzám közel álló személyek. Ez normális? El fog múlni a betegséggel együtt ez is?


2022. aug. 10. 08:22
 1/2 anonim ***** válasza:
55%
Ja, végülis nevezhetjük normálisnak. Elrontottad a gyomrod, hánytál, szóval biztosan nagyon rosszul lehettél. Akik ott voltak a helyszínen tök mindegy, hogy közel állnak-e hozzád vagy sem, mivel úgymond rossz emlékek jönnek elő, amikor találkozol velük(mivel ugye ők is köthetők ehhez a kisebb "balesethez") így teljesen normális szerintem, hogy rosszul vagy a jelenlétükben. De ez idővel egész biztosan elfog múlni.
2022. aug. 10. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én olyanokat is ismerek, akiktől akkor is hányok, ha amúgy jó a kaja.
2022. aug. 10. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!