Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Nincsenek emberi kapcsolataim...

Nincsenek emberi kapcsolataim sose voltak, most majdnem lett egy de elrontottam. Emiatt úgy érzem megnyalinthattam a mennyországot egy pillanatra és egyből visszaestem a pokolba. Ez normális érzés?

Figyelt kérdés
Inkább maradtam volna a magányos lelkinyomorban ahol eredetileg is voltam, és most nem lennének ilyen lelki bántalmaim. Képtelen vagyok emberekkel normálisan ismerkedni. Kb. mintha meg akarnék nyerni egy énekversenyt úgy hogy nem tudok énekelni
2022. márc. 20. 07:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
89%
Mai világban kevés az olyan ember, akivel érdemes kapcsolódni.... Nem biztos, hogy a pokolba estél vissza, lehet épp azt kerülted el!
2022. márc. 20. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
58%
Normális, igen. A kérdésedből következtetve vagy túl érzékeny vagy és vagy túlságosan rástresszelsz a dologra. Tudom nehéz, de próbálj ellazulni, keress olyan embereket akiknek hasonló az érdeklődési körük. Annyi ember van a világban, lehetetlen, hogy nem találsz valakit akivel jól kijössz ha keresel :)
2022. márc. 20. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
68%
Van kedved levelezni itt?
2022. márc. 20. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
70%

Kérdező: ne gondold, hogy "a kapcsolatokra születni kell", mindenki tanulja a kapcsolatteremtési képességet.

Ha kiskorodban a járást feladtad volna sok elesés után, sose járnál.

Gyakorolni kell, mindig gyakorolni, tanulságokat levonni (lehetőleg nagyon objektíven szemlélve), és sose feladni.

2022. márc. 20. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem nagyon zavar a lepontozás, a gyakorlásra hívtam fel a figyelmet és arra hogy bármi történik, sose add fel, mindig menj új helyekre, társaságba, sose tudhatod hol kit ismersz meg.
2022. márc. 20. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
80%
Én is így szoktam járni, pacsi.
2022. márc. 20. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
80%
Ha gondolod beszélgethetünk.
2022. márc. 20. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
80%
Mennyi idős vagy?
2022. márc. 20. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
26
2022. márc. 20. 13:06
 10/12 anonim ***** válasza:
69%
Írd össze mik érdekelnek, keress csoportokat, bármit és járj el találkozókra, művelődési házba stb
2022. márc. 20. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!