Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Tévénézés közbeni sűrűsödő...

Tévénézés közbeni sűrűsödő köhögést mi válthatja ki?

Figyelt kérdés
Nem lehet, hogy a nappaliban (ahol a TV van) a levegő minősége és a tévében a látható ingerek és felfokozott indulatok együttesen váltják ezt ki?

2022. aug. 16. 20:52
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Lehet por, száraz levegő is. Csak tv nézés közben van?
2022. aug. 16. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Amikor még előfordul, az lefekvés előtt, illetve ha tévénézés közben nyugalom van, akkor kisebb-nagyobb mozgolódás közepette szokott még előfordulni, egy családtagomról van szó, akinél az utóbbi időben jött ki ez igazán. Februárban volt covidos, még ezen gondolkozom, no meg a penész is sajnos gyakori vendég. Ő az idegességre, a stresszre hivatkozik, volt egy időszaka, mikor olyan szinten "bedurvult", hogy mondtuk neki, keressen fel orvost, persze mondván, nincs baja, nem ment el. De ha nekem kell néhanapján sűrűn köhögnöm, rögtön az orvos felkeresésével talál meg. Szóval ez kissé zavaró mindenhonnan nézve.
2022. aug. 16. 22:41
 3/8 anonim ***** válasza:
Sokat cigiznek a filmben.
2022. aug. 17. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
De ez azért is érdekes, mert általában tényleg csak tévénézés közben, a nappaliban a kanapén ülve jelentkezik, akkor is délután, estefelé és vannak olyan időszakok, mikor szinte másodpercre pontosan 10 percenként, szóval én nem tudom, hogy milyen emberfeletti képesség ez.
2022. aug. 19. 17:02
 5/8 A kérdező kommentje:
A legújabb az, hogy csak akkor jön rá későn, ha atlétikát néz és ilyenkor szigorúan egyet köhint.
2022. aug. 19. 21:37
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem észrevette, hogy kiírtad itt a kérdést és direkt rájátszik, magában meg röhög rajta.
2022. aug. 19. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nem nézi a Gyakori kérdéseket, bár egyébként lehet hogy érzékeli, hogy zavar és ezért rájátszik. 😆 Igazából az is érdekes, de tényleg, hogy szinte csak este és csak a nappaliban fordul elő, ráadásul most sportközvetítést néz, teljes átéléssel, szóval nem is értem, hogy jut "eszébe" emellett köhögni. Ráadásul néha nagyon sűrűn jön elő nála, néha pedig nagyon ritkán, ezt szintén furcsállom, viszont ez nem tudom mennyire játszik közre, pár hete a szomszédoktól dől be a különböző e-cigi, illetve a tetőtér felől is valamilyen förtelmes szag, talán okozhatja ez is, nem tudom eldönteni per pillanat.
2022. aug. 19. 21:50
 8/8 A kérdező kommentje:
Ráadásul tényleg borzalmasan sűrűn fordul elő, még ha beszél tévénézés közben, akkor sem tudja megállni...
2022. aug. 20. 12:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!