Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Kaptam 1 stressz labdát,...

Kaptam 1 stressz labdát, tévénézés közbe fogdostam nyomkodtam kb félórát azóta úgy érzem jobban fog az agyam és jobban müködik, csak "beképzelem" vagy lehet a labda nyomorgatásának ilyen hatása?

Figyelt kérdés
Ha igen miért, köszi
2022. júl. 21. 17:01
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Serkenti a vérkeringést
2022. júl. 21. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Akkor ennek gondolom agyra is van hatással? Ezekszerint nem csAK ezt szeretném gondolni, hogy "jobb lett" az agyam? Nézegettem a matekingen az anyagot és nem tudom megfogalmazni, de mintha könyebben érteném amit ott mondanak.
2022. júl. 21. 17:15
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Részben a mozgásos tevékenységek általában is serkentik az agyat, részben a konkrét labdanyomkodástól esetleg csökkent a stressz-szinted és ez hatott jótékonyan a mentális (értelmi) állapotodra.
2022. júl. 21. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi, elég súlyos mozgássérült vagyok tehát a normális emberi mozgás nincs, wc-re ki tudok sétálni de azt leszámitva kocsiba ülök egésznap , a kezem mozog, ha gépezek stb. Csak leirtam, ha ez jelent valamit .
2022. júl. 21. 17:42
 5/5 A kérdező kommentje:
Közben kiderült , nem stressz labda hanem gyógyászati segédeszköz boltba kapható kézerősítő gél labda, de gondolom az általatok irtak ugyan úgy érvényesek. (Nem az enyém volt anyáé de neki nem segitett, ezért nekem adta, én azt hittem ez sima stressz labda, ma mondta, hogy nem)
2022. júl. 22. 16:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!