Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » új szemüvegem van. Progressziv...

új szemüvegem van. Progressziv lencsés. Borzasztóan csalódtam! Egyenlőre sem a tévénézést sem az olvasást nem élvezem benne. Cső látásom van vele. Kérdésem, mennyi idő alatt lehet ezt megszokni?

Figyelt kérdés

2016. okt. 30. 18:54
 1/2 anonim ***** válasza:
Jó kérdés! Rám is ilyet sóztak, azzal a szöveggel, hogy pár hét alatt meg lehet szokni. Nekem nem sikerült. Csőlátás, fejfájás, minden bajom volt tőle. Az volt a szerencse hogy cseregaranciát adtak rá, ha nem bírom akkor azt hiszem 3 hónapig vissza lehetett vinni és kicserélték hagyományos lencsére, az árkülönbözetet meg visszakaptam.
2016. okt. 30. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Valami nem stimmel a szemüveggel ha nem jól látsz benne. Ez egy nagyon jó találmány, és ha jól van elkészítve, akkor nem kell megszokni. Sajnos nekem is van rossz tapasztalatom is. Rosszul készítik el, nem értenek hozzá. Nem mindegy hol csináltatod. Nekem utoljára felemásan csinálták meg. A lefelé menő csatorna az egyik keskenyebb /M/ volt, a másik /L/ méret. Szabadszemmel is látszódott a probléma. Ezután kijavították, de megint probléma volt vele. Én nekem már mondhatják, hogy meg kell szokni, mert több ilyen szemüvegem volt az életemben, így újból ki kellett javítaniuk. Sok mindent elszúrhatnak rajta. Fontos a megfelelő keret kiválasztása is. Meg kell reklamálni, ha nem jó. Menj el a Novák optikába, és vidd el a rossz szemüvegedet. Ott megmondják mi a probléma.
2016. okt. 30. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!