Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért ilyen rapszódikus a...

Miért ilyen rapszódikus a székletürítésem?

Figyelt kérdés
Tegnap 2x is ürítettem,hirtelen jött rám, nagy nyomással jött ki,bőséges mennyiség, amolyan "lepény" állagú. ma 1x sem kellett kimennem, mégsem érzem magam puffadtnak.nagyjából ugyan azokat eszek, kicsit egészségtelenűl táplálkozom.este vacsora elött 1-1.5 dl pálinka,2-3-4 doboz sör. ( a héten szabin voltam ) ha dolgozom, alíg van székletem, mert a munkahelyemen nem lehet kakkantani, ha reggel nem jön rám ébredés után,akkor egész nap semmi.

2022. aug. 20. 23:28
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Pont olyan mint amilyen a taplálkozásod és életviteled. Nem bántásból írom.
2022. aug. 21. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

"kicsit egészségtelenűl táplálkozom.este vacsora elött 1-1.5 dl pálinka,2-3-4 doboz sör"

Ezért.

2022. aug. 21. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem a székletürítési szokásaid a legnagyobb baj :D
2022. aug. 21. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Hétköznap indítsd egy bögre tejeskávéval a reggelt az meghozza az ihletet.

A többit már megfogalmazták előttem.

2022. aug. 21. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Te mindennap beversz 1,5dl pálinkát vacsi előtt, sőrrel keverve? És még a szaráson aggódsz? Alkesz vagy.
2022. aug. 24. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!