Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ha esetleg munkahelyen vagy...

Ha esetleg munkahelyen vagy bárhol rosszul lennétek (hánynátok) akkor hazamennétek? Vagy mennyire visel meg titeket? Engem nagyon. Mert a világon a legjobban a hányástól félek és rettegek mi lesz ha buszon vagy bárhol ahol nem otthon vagyok jön rám.

Figyelt kérdés
2010. szept. 24. 13:29
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én a terhességem első felében, szinte állandóan hánytam. Úgy jártam dolgozni, hogy volt hogy háromszor kellett leszállnom a buszról, és megvárni a következőt. Nem mondom, hogy kellemes volt, de ettől még nem mentem haza.
2010. szept. 24. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
igen, hazamennék. Kivéve ha egy buliba hányok :) mer akkor csak azt jelenti hogy jó a buli \o/
2010. szept. 24. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem mennék haza, bár tény hogy nagyon megvisel, ahogy szerintem bárki mást is. Én is majdnem végig hánytam a terhességem alatt, a fiókomban volt a fogkefém, fogkrémem, kistörölközőm, ha éreztem, hogy valami készül, csak kikaptam és indultam. A kollégáim és a főnököm tudták, hogy ha nálam van a kiscsomag, akkor nem szabad megállítani :=).
2010. szept. 24. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én 39 fokos lázzal a munkahelyen hánytam a szemetesvödörbe mivel járvány volt és mindenki beteg volt. Felváltva mentünk cégorvoshoz és csak órákkal később mikor a munka nagy része kész volt, mentünk haza. Mindent szinte ki lehet bírni.....
2010. szept. 24. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!