Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Hogyan kerülhetném el a...

Hogyan kerülhetném el a betegséget?

Figyelt kérdés

Most kezdődik az új suli a nagyvárosban és semmiképp sem szabadna most megbetegednem. Már egy pár napja érzem a nyirokcsomóimat meg fárdt vagyok, kicsit rossz a közérzetem. De nem szabad most megbetegednem. Már legalább 4 hétig volt hasmenésem a nyáron mert elkaptam valamit és ha elkapok valamit akkor nagy valószínűséggel legalább 10 napig tart és végig hasmenésem van. Ez legfőképp gyengeséggel jár egy idő után. Most kicsit érzem, hogy hasmenésem akar lenni. Szerintetek mi a teendő?

Hogy ne betegedjek meg?

Bevettem már propoliszt meg ittam egy erős gyömbérteát+ 10 órát tervezek aludni ma este, de nem tudom mit tehetnék még.



2022. aug. 30. 13:38
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
C vitamin, 3-4000 mg, mézes tea literszámra, esetleg reggel és este lefekvés előtt Neo citran.
2022. aug. 30. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Fokhagyma ezerrel, citromos tea, vitaminok.
2022. aug. 30. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!