Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ha tartósan nem tudok, aludni...

Ha tartósan nem tudok, aludni akkor kórházba kerülhetnek. Ha igen, melyik osztályra?

Figyelt kérdés

2021. júl. 18. 11:37
 1/6 anonim ***** válasza:
77%
Gondolom pszichiátria.
2021. júl. 18. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Első körben menj el a háziorvosodhoz. Ő majd gondolom elküld laborba vérképet nézetni, meg alvásvizsgálatra, neurológiára...
2021. júl. 18. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha szerencséd van akkor nem pszichiátriára.
2021. júl. 18. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
A pszichiátria olyan rossz?
2021. júl. 18. 12:11
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Igen az, meg a társadalmi kirekesztés/megbélyegzés talán még rosszab tud lenni , én csak pár napot voltam bent de azóta sok követ megmozgattam, hogy még véletlenül se kerüljek a közelébe vagy ha igen legyek rá felkészülve.

Amúgy sajnos sok függ attól, milyen orvost fogsz ki, nem hiszem , hogy ennek ilyen szerencsejáték szerűnek kellene lenni...Nekem az ottani ügyeletes orvos adott nyugtatót(sima Rivotrilt).Aztán amikor átkerültem egy másikhoz, nappali ellátásban az meg megdobott egy jó nagy adag antipszichotikummal, ami mint később kiderült elég nagy tévedés volt, mivel ma már gyógyszert sem kell szednem, semmilyet.

2021. júl. 18. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Senior Séf ***** válasza:
100%
Fenét kerülsz kórházba. Én évtizedekig két és fél órákat aludtam. Akkor még nem tudtam, amit ma; a nem alvást a magas kortizolszint okozza, azt pedig a folyamatos stressz. És itt nem csak a nyilvánvaló stresszekre kell gondolni, hanem a belső, csendes stresszekre is, mint amilyen a vércukor ingadozása, az elégtelen emésztés, a cirkadián ritmus felborulása, a monitorok kék fénye, stb.
2021. júl. 19. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!