Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért van az hogy a honaljam...

Hambi20 kérdése:

Miért van az hogy a honaljam befüled??És ez miatt a közérzetem is rossz. Sok dezodort ki próbáltam már, sőt borotfálom is. üdv Imi

Figyelt kérdés
2022. szept. 4. 16:55
 1/5 anonim ***** válasza:

Rossz minőségű, anyagú póló

Baktériumok elszaporodása ( kevés helyileg alkalmazott alkohollal megoldható)

Nekem az oldspice fehér izzadás gátló stiftjei nagyon beváltak.

( Nem a kék zselés,hanem a fehér)

2022. szept. 4. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát azt nem hiszem hogy rossz minőségű póló miatt, rengeteg old spice stiftet használtam, használok most is
2022. szept. 5. 02:04
 3/5 anonim ***** válasza:

Hormonok is okozhatják mellesleg ,nem írtad a korodat

Sőt, az is befolyásolja hogy mit eszel

De a pállás,fülledés az nedves, nem szellőző környezetben jelentkezik leginkább.

Amikor teheted,hagyd szabadon, mondjuk otthon, dezodor nélkül , esetleg némi hintó porral behintve.

Ha ez sem segít , alkohollal (akár vodka) kezeld le az érintett pólók hónaljrészét és a hónaljad is 2 naponta 1x. Szárít és fertőtlenít.

2022. szept. 5. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
47 éves vagyok, és ez már lassan 20 éve megvan, hidd el sok mindent ki próbáltam
2022. szept. 5. 08:36
 5/5 anonim ***** válasza:

Genetika.


Én pl nem izzadok még a negyven fokban sem, de a barátom két perc alatt "tocsog".

2022. szept. 5. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!