Mi bajom lehet?

Figyelt kérdés
Napok óta gombóc érzés a torkomban, és mintha hajolva guggolva főleg, de úgy általában nem kapnék elég levegőt. Szedelgek is. Mandulagyulladás tuti nem, mert az ezerszer volt és az nem ilyen nekem.

2022. szept. 10. 12:14
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Vérnyomás?
2022. szept. 10. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
26 éves nő vagyok egyébként, nincs túlsúlyom se semmi betegségem amiről tudnék. Meg ami eszembe jutott, hogy hideg levegő segít, akkor jobban kapok levegőt
2022. szept. 10. 12:15
 3/6 A kérdező kommentje:

A szedelgesre lehet az a magyarázat de a gombóc a torkomban?

Amúgy alacsony a vernyomasom mindig azt mondja az orvos, de a túlzott koffein megdobogtatja a szívem

2022. szept. 10. 12:16
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Stressz? Pánik?
2022. szept. 10. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Az is lehet. Vannak problémáim, de elfogadtam, hogy azokat most nem tudom megoldani. Tegnap vettem be valerianat és így is ezt érzem, hogy alapjaraton nyugodt vagyok és próbálom jól érezni magam.

Ha mégis pánik akkor pszichológus megoldja ezt?

2022. szept. 10. 12:23
 6/6 anonim ***** válasza:
Igen, ha megnyílsz előtte, és ha jó szakember. Csak olyannál maradj meg, aki szimpatikus.
2022. szept. 10. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!