Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Nem érdekel a saját egészségi...

Nem érdekel a saját egészségi állapotom. A szeretteim miatt viszont megpróbálnám helyrehozni. Ötletek az apátiára?

Figyelt kérdés
Valószínűleg nem lehetek túl jó egészségi állapotban, itt szúr, ott fáj, rettentően aluszékony és folyamatosan fáradt vagyok, folyamatosan van valami bajom. Viszont az az igazság, hogy nem is annyira érdekel az egészségem, mert annyi rossz történt rövid idő alatt, hogy teljesen elment a kedvem mindentől. A szeretteim viszont aggódnak értem. Mi okozza szerintetek ezt az apátiát? Túl lehet ezen lendülni? Miattuk megpróbálnám, ha tudtok esetleg javasolni valamit. Hátha meghozza a "kedvem" ahhoz, hogy esetleg megpróbáljak az egészségemmel is foglalkozni.
2022. szept. 10. 17:33
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem rosszból kérdezem, hanem komolyan, hogy orvos látott már?


Úgy értem az írásod és a leírtak alapján is...depresszióra leszűrtek már? Simán okozhat ilyen tüneteket.

2022. szept. 10. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Menj el a háziorvosodhoz és mindezt mondd el neki. Először azt kell kivizsgálni, hogy van-e szervi betegség a panaszaid mögött és ezeket kezelni, ugyanis azok is okozhatnak apátiát.
2022. szept. 10. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, megnézetem magam
2022. szept. 10. 18:05
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Alvási apnoé betegségtől kezdve (a leggyakoribb ami fáradtságot okoz) lehet bármi.
2022. szept. 10. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!