Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ugye ez nem lehet vér székletb...

Ugye ez nem lehet vér székletben? Többi lent

Figyelt kérdés

Bocsi kicsit hipochonder vagyok és az az igazság, én mindig ránézek a dologra mielőtt lehúzom.

Egy kicsit székrekedésem volt ma, ezért az eleje kemény volt. Amúgy tök normál színe volt, világosbarna. És egyetlen egy részen láttam benne egy kb köménymag nagyságú fekete darabot. De elmozdult benne, tehát szilárd volt az a valami szerintem.

És megijedtem, hogy ugye ez nem lehet vérzés? Akkor az egész olyan lenne, meg nem ilyen állag lenne?



2022. szept. 24. 20:16
 1/8 A kérdező kommentje:

Gondolkoztam miket ettem a napokban.

Eszembe jutott a banánkenyér amit sütöttem, de basszus csak most ugrott be, hogy ettem disznósajtot! :D

És abban biztosan van fekete rész és talán kömény is..?

2022. szept. 24. 20:18
 2/8 anonim ***** válasza:
72%
Akármi lehetett, de ha van vér se kell betojni, aranyere az emberek nagy részének van.
2022. szept. 24. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
#3 attól nem fekete, hanem piros, ennyit tudok róla. De ja kaja lehet, hogy bármi lehetett..
2022. szept. 24. 20:27
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha vér van benne az nem csak 1 helyen lesz, hanem több helyen illetve a mellé szokott társulni más tünet is.
2022. szept. 24. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
#5 nagyon remélem neked van igazad! Most én is láttam valami olyasmit, hogy nagyrészét színezné meg - ha nem az egészet - ilyen "zselés" kátrányszerű dolog. Remélem csak az én hipochonder agyam.:D
2022. szept. 24. 20:31
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Az. Én múltkor vért nyeltem mert elvágtam azb űjjamat elég mélyen és azt a vért nyeltem le nem szándékosan csak akkor vettem észre hogy igazán milyen mély is a seb. Fertőtlenítés stb. De másnap szinte fekete lett a székletem.

Valoszinű valami volt az ételben amit ettél. Ha vér lenne akkor szerintem az egészen látszódna.

2022. szept. 24. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A határozott körvonalú fekete képlet nem lehet vér. A bélből eredő vér piros. A gyomorból eredő vér már fekete, de nem határozott körvonalú képlet, hanem fekete lesz denaturálva és a belekben a kénvegyületektől elfeketedik, de mire lenti régióba ér, már nem darabos, hanem többnyire az egész béltartalmat feketére színezi.
2022. szept. 24. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

#8

Ez elég professzionális és egyben nyugtató válasznak tűnt, köszönöm!

2022. szept. 24. 21:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!