Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Elalvás előtti rángások mire...

Elalvás előtti rángások mire utalhat?

Figyelt kérdés
van az a jelenség tudjátok mikor félálomban valaki rúg egyet és természetesnek mondják. nos, időszakosan én ezt testszerte változóan tapasztalom. leginkább "harapok", állkapcsom mozdul, de van hogy a karba tett kezeim kézfeje szorul össze egy pillanatra, vagy alkarom mozdul meg, stb. ez mi lehet? nem hiszem hogy kapcsolódna hozzá de időről időre bár szerencsére ritkán tapasztalok gyengébb alvásparalízist is, olyankor pánikszerűen mozognék de csak csigalassúsággal sikerül míg egysezr feloldódik
2022. okt. 7. 18:25
 1/6 A kérdező kommentje:
stresszel állhat összefüggésben?
2022. okt. 7. 18:25
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
2022. okt. 7. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Kattoryory ***** válasza:
24%
Szorongásos pánikreakció
2022. okt. 7. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Az agy produkál ilyeneket .
2022. okt. 7. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Kattoryory ***** válasza:
52%
Nekem olyan időszakban volt ilyen amikor nagyon erősen szorongatam vmi (pl munkahely) miatt
2022. okt. 7. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Az izmok ilyenkor túl hamar ellazulnak, az agy még éber. Ezért rápróbál az agy,hogy működnek-e még.

Valahol egyszer olvastam.

2022. okt. 7. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!