Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Erős megfázás? Többi lent

Erős megfázás? Többi lent

Figyelt kérdés
Egy hete elkezdett fájni a torkom,folyik az orrom, kohogok. A vernyomasom ingadozik, sokszor felmegy 140re,ilyenkor nagyon szédülök. Nagyon gyengének érzem magam, ha sokat kell àllnom, úgy érzem összeesek. Sokszor elkap valami remegés, éjjel erre kelek fel. Antibiotikumot kaptam torokgyulladásra, 3napja szedem úgy érzem semmit sem használ. Szerintetek a megfázás okozza vagy valami más szervi/pszichés dolog? Tesztem negativ, nem voltam meg kovidos
2022. okt. 10. 14:00
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem covidnál voltak ugyanilyen tüneteim, a vérnyomásom nagyon felment és én is szédelegtem. Az első tesztem nekem is negatív volt, rá 1 hétre már pozitív.
2022. okt. 10. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Kovid. Úgy képzeld el, hogy én is olyan gyenge voltam kovid alatt, hogy alig bírtam magam, ráadásul iszonyatosan szédültem, alig tudtam menni. Én sem voltam addig kovidos, de amikor már lázam is lett, rögtön + lett a teszt.
2022. okt. 10. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Covid. Barátom is pont ilyen tüneteket produkált, és a hőemelkedése másnapján pozitívat tesztelt.
2022. okt. 13. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!