Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mitől lehetek én ennyire fáradt?

Mitől lehetek én ennyire fáradt?

Figyelt kérdés

Általában ettől a borzalmas fáradtságtól 8-9-10 óra körül bedőlök az ágyba és vagy elalszom azonnal, vagy hajnal 4-5ig forgolódok. Másnap 8-9 körül kelek, akkor jól vagyok, pihent vagyok, aztán dél körül rámjön egy ilyen nyomás, egy olyan borzalmas fáradtság, hogy minden pillanatban lecsukódik a szemem. Megyek föl a szobámba a lépcsőn és van amikor se kedvem, se energiám tovább menni, megállok félúton, és csukott szemmel pihenek. Jó érzés, mert ez is sokat segít. Tanulok egész nap, akkor is állandóan elkalamdozok. Arra eszmélek föl, hogy elolvastam egy oldalt történelemből, de nem tudom miről volt szó. Miközben olvastam másról fantáziáltam. Eszméletlen. Délután még szoktam aludni 2-3 órát, abból nagyon fáradtan szoktam felkelni. Utána 9 körül szintén bedőlök az ágyba.


Ha nem alszom délután akkor csak még fáradtabb vagyok, aztán este vagy elalszom vagy nem.


Mitől lehet ez?


Már edzeni, mozogni sincs energiám a fáradtságtól. Semmi erőm felkelni a székből és elmenni mozogni. Naponta kb 2-3-4 litert iszom, 2x étkezem.

Semmi bajom nincs az életben, anyagilag kíválóan állok, tanulmányaim szintén jók, nem stresszelek semmin, szomorú sem vagyok. Online tanulok, nekünk már nincs bejárós oktatás.


18F


2022. okt. 15. 11:16
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Szellőztess naponta többször rövid ideig huzatot csinálva, hogy ne hűljön át a szoba/lakás, de a levegő kicserélődjön. Többször egyél kevesebbet, lassan felszívódó szénhidrátokat, alacsony glikémiás indexű ételeket. Cukros teát, üdítőket, szörpöket kerüld, az édesítőszereseket úgyszintén, gyümölcslevekkel is óvatosan. A rendszeres mozgásra próbálj meg visszatérni.

Vizsgáltasd ki a háziorvosoddal, hogy van-e emögött valami betegség. Én a vércukrodra gyanakszom abból, amit leírtál.

2022. okt. 15. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
próbálj boldogabb lenni. Kinti edzés, sok vitamin, relaxálóbb olvasmányok. A Kincskereső kisködmönt olvastad már? Tudom, hogy gyerekeknek való olvasmány, de az szól a legjobban a szeretetről és engem az is nyugtatott meg a legjobban. Gondolkodj magadról sokat és próbálj meg mintákat rajzolni. Nem kell sok kunszt hozzá és nyugtató
2022. okt. 15. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!