Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mi az oka hogy a kínaiaknál...

Mi az oka hogy a kínaiaknál van a legtöbb torokrákos?

Figyelt kérdés
népbetegség náluk. Mi az oka? Ráadásul keveset isznak és dohányoznak.
2022. okt. 15. 12:34
 1/9 anonim ***** válasza:
94%
Rengetegen dohányoznak közülük.
2022. okt. 15. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
A dohányzás még hagyján, de jó pár olyan megavárosuk van ahol gyakorlatilag 0-24-ben szmogos levegőt lélegzik az, aki a belvárosban lakik.
2022. okt. 15. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Úgy füstöl az átlag kínai mint egy kémény. Mindenhol dohányoznak. Plusz a brutális légszennyezés.
2022. okt. 15. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
54%
Én hallottam egy olyat, hogy gyakran túl forrón étkeznek, de ennek még nem jártam utána.
2022. okt. 15. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
4, ez is igaz, az étkezésük, főleg északon, rengetegszer tartalmaz levest. Kb. ehetetlenül forrón eszik, plusz még csípős is.
2022. okt. 15. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
légszennyezettség + a forró kaja is gyakorlatilag rendszeres enyhe égési sérülés a toroknak
2022. okt. 15. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
23%
Én gyomorrákról és Japánról hallottam ezt, miközben állítólag ott az egyik legtovább élő népesség
2022. okt. 15. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Úgy értem az az egyik..
2022. okt. 15. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
58%
Még két dolog....általánosságban rengeteg zöldséget esznek gyümölcsöt viszont nem tudom mennyit, nálunk az alma alap, aki nem eszik almát furcsának számít, százmillió féle almafánk van, ja és kommunizmus van náluk, most itt ha kidobsz 5 ezer forintot gyümölcsre piacon, dugig eszed magad gyümölccsel, két 3 hétre el vagy látva, és nem is vagy vidéki, Kína nagy ország és vannak szegény területek is..
2022. okt. 15. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!